NessaS Skrevet 2. november 2007 #1 Skrevet 2. november 2007 Åh, så deilig å være uthvilt. Jobba dagen for en gangs skyld i går, og la meg tidlig. Slokna før 21. Resultatet? Ørten sms og mobilsvarbeskjeder fra sjefen. Lurer på om jeg kan jobbe kvelden i dag. Nei, det kan jeg ikke, jeg jobber tross alt kvelden i morgen også. Orker ikke 5 kveldsvakter av 6 vakter på en uke. Jeg ser familien lite nok som det er. Men men, svarte på hans beskjeder i sted, så dukker jeg bare opp på jobb kvart på 8. Ha en flott dag, alle sammen. =)
mayaya Skrevet 2. november 2007 #3 Skrevet 2. november 2007 Hehe, mulig jeg er litt trøtt, for jeg posta uten å skrive noe mer, jeg.. Venta på at noen kom og tok over skiftet her på dib.. Thihi Jeg sitter og depper over døden for minnebrikken min. 2 gb brikke, rest in peace. Æsj... Penger ut, nå igjen!
NessaS Skrevet 2. november 2007 Forfatter #4 Skrevet 2. november 2007 Hehe. Kjipt med ting som tar kvelden ja. Husker når skjermkortet på gamlepcen tok kvelden, var uten pc i nesten en uke. :-O
mayaya Skrevet 2. november 2007 #5 Skrevet 2. november 2007 Oh God, det hadde jeg ikke takla :-/ Men mitt elskede kamera, det er omtrent like ille. Nå har jeg et kort på 2 gb til her, da, men slett ikke noen kortleser. Iiiiiiiiihhh!!!
NessaS Skrevet 2. november 2007 Forfatter #6 Skrevet 2. november 2007 hvordan skal dette gå da? Hehe. Rart hvor avhengige vi blir av all denne teknologien altså.
mayaya Skrevet 2. november 2007 #7 Skrevet 2. november 2007 Ja, jeg vet det. Var en liten stund uten nett i kveld også, nesten krise vettu. Hehe. Fikk fikset en cd som jeg skulle brenne og sende for leeenge siden, da :-D
NessaS Skrevet 2. november 2007 Forfatter #8 Skrevet 2. november 2007 Haha. Nettet vårt er ikke av det mest stabile. Hendte seg ofte før at vi kunne være uten nett i flere timer. Men fant jo ut at, oi, det gikk jo mye bra på TV også. Jøss, liksom. Men nå skal jeg få på meg noen klær og vekke guttene. Ha en fortsatt fin kveld/natt, hva enn det er over there.
mayaya Skrevet 2. november 2007 #9 Skrevet 2. november 2007 TV er et fremmedord i mine ører, men om mange kvelder blir på dette viset *bank i bordet*, så kan det jo hende at jeg utforsker boksen :-p Ha en super dag, her er det snart natt ja :-)
Mille** Skrevet 2. november 2007 #10 Skrevet 2. november 2007 God og god, snakk for deg selv! ;o) Her har jeg vært oppe kl 4 å gitt snupp hostesaft, tilbake i senga så går det en halv time, så hører jeg storesnuppa hviskeroper på meg fra badet. Håper det er en vond drøm, men skjønner at jeg må opp igjen. Da har hun fått diare stakkars, spydde på mandag, diare på fredag. Huff...I seng igen, en time senere våkner jeg av at gubben står opp og går i dusjen. Så er det på an igjen med dobesøk til snuppa, hører det skylles ned x antall ganger. Dupper igjen, før jeg hører "mamma, skal jeg på skolen i dag?" NEI, du har diare, du skal ikke på skolen! (mumler i dyna at dessuten begynner du kl 10.30, hvorfor vekker du meg om det NÅ?) Prøver å sove, men der er snupp våken, smokken går i gulvet og hun roper "mamma, ferdig å sove!!!" Ha en fin dag du også! *kaffe er min venn* ;o)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå