Twintipp og himmelblå Skrevet 1. november 2007 #1 Skrevet 1. november 2007 *klage klage* Har spiserørsbetennelse... Igjen! Det gjør så jækli vondt!! Må svelge ned spyttet med vann hver gang, ellers klarer jeg ikke svelge. Kan ikke ligge for da blir brystsmertene for uutholdelige. Det stikker så jeg ikke klarer trekke pusten... Blæææhhhhh!!! Så da må jeg sitte og sove i natt til jeg får tak i fastlegen i morgen. Sa på legevakta at jeg burde spise youghurt, jada neeek, det hjelper!! NOT!! (sorry ordforråd). Sprekt å sitte å spytte i en bøtte og!! Ååårhhhhhh.......... Gi meg styrke! Helvete!
Mille** Skrevet 1. november 2007 #2 Skrevet 1. november 2007 Stakkars deg! Syns de kunne ha hjulpet deg i dag jeg, ikke ventet til i morgen. God bedring! Klem
celine`s mamma Skrevet 1. november 2007 #3 Skrevet 1. november 2007 god bedring.... *synes synd på deg ...*
Hot Midget ! Skrevet 1. november 2007 #4 Skrevet 1. november 2007 Men sånn går det vettu når du spiser så masse mc donaldsmat og er anti-maiskolbe;p;p Hehe, fin du;) Fra spøk til alvor- det hørtes jævlig ut:s Aldri hørt om det faktisk! Vet du hvorfor du har fått det??
Meg + 2 prinsesser Skrevet 1. november 2007 #6 Skrevet 1. november 2007 Uff da! Stakkars, det høres helt jævlig ut.. Hold motet oppe, det er bare noen få timer til i morgen nå! Ring så fort de har åpnet.. Er det ingen ting som hjelper da? En klunk Baileys kanskje? (hihihi)
Twintipp og himmelblå Skrevet 1. november 2007 Forfatter #7 Skrevet 1. november 2007 Huff... Takk takk. Er flau jeg nå, he he. *rødme* Man blir jo helt desperat, uurrrkhh... Får vel krype til korset som legen sier å ta sån slange ned i halsen:-p Det her orker jeg ikke engang til... Men, det går jo over da!)
Mille** Skrevet 1. november 2007 #8 Skrevet 1. november 2007 Huff ja, det er nok like greit å få det overstått. Be om masse avslappende på forhånd, da går det så fint atte. ;o)
Twintipp og himmelblå Skrevet 1. november 2007 Forfatter #9 Skrevet 1. november 2007 He he Haldenjenta, der ga du meg en god ide.... Litt alkohol, så døyver nok smertene seg:o)) *ler* Ja, haha, det er Mc Donalds sin skyld:-D Nå er jeg med i anti-gjengen og..*flire* Vet ikke hva det kommer av, startet i svangerskapet, da fikk jeg så mye halsbrann. Hihi, kanskje for mye cola light?? *håper ikke det*
Hot Midget ! Skrevet 1. november 2007 #10 Skrevet 1. november 2007 Hadde du også halsbrann, mæææn det hadde jeg og, *blæææærk*!! Off, ønsker deg ihvertfall gooood bedring, håper du får sove i natt:-) Klemilem
Tante Sofie # Skrevet 1. november 2007 #11 Skrevet 1. november 2007 Uff, det hørtes IKKE godt ut!!! Hvorfor kan de ikke ta deg inn ikveld, da? Legevakten er jo døgnåpne, høres jo akutt ut for meg (uten at jeg på noen måte er ekspert) Kan ikke annet enn å ønske deg god bedring! Klem
Twintipp og himmelblå Skrevet 1. november 2007 Forfatter #12 Skrevet 1. november 2007 Hun var så stresset hun jeg snakket med, men hun mente de ikke fikk opp på skjermen hvilke medisiner jeg brukte å få for det. Så da måtte jeg vente til i morgen, og snakke med fastlegen. Jeg spurte egentlig bare om de kunne skrive ut de medisinene til meg, men da måtte jeg inn til legen, som da ikke visste hvilke medisiner jeg hadde fått før... *urkh*
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå