Anonym bruker Skrevet 1. november 2007 #1 Skrevet 1. november 2007 Hvor mye grøt spiser deres små pr måltid? Jeg har en gutt på 7,5 mnd og jeg blander ut grøt til rundt 180 ml vann. Ikke alltid det blirr spist opp, men skåla kan skrapes tom til tider. Lurer på om dette er for mye for godgutten min..
Anonym bruker Skrevet 1. november 2007 #2 Skrevet 1. november 2007 Jeg har ei på 7måneder. Jeg blander nå ut ca 1dl me vann. jeg gav henne på 1,5dl men det ble alt for mye for hennes lille mage. Hun spiste det opp ja men det kom fort opp igjen etter måltidet. Så fant ut jeg måtte gå ned for hun spiste jo så lenge det var grøt å få hun så. Hadde hun beholt all grøten hadde jeg vell ikke redusert det ned nei.
Anonym bruker Skrevet 1. november 2007 #3 Skrevet 1. november 2007 Takk for svar. Han beholder det, kommer ikke noe opp igjen, så da er det nok greit da. Får se om det er andre som har opplevd annet.
Anonym bruker Skrevet 1. november 2007 #4 Skrevet 1. november 2007 Ja da går det helt greit ja. Regner med han sikkert hadde gidd beskjed viss han hadde fått vondt i magen for at han hadde fått for my. Skal begynne med mere igjen jeg og når jeg ser hun greier beholde det hun får uten å gulpe. Lykke til
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå