Tutten-tei Skrevet 1. november 2007 #1 Skrevet 1. november 2007 Er gravid "sammen med" lillesøster! Jeg har termin 19/11 og hun et par uker senere (er 35+2 i dag)! Kjempestas!!! Nå er hun på tur til sykehuset fordi de mistenker at hun har fått svangerskapsforgiftning, og jeg sitter her og tenker på dem.. Uff! Håper det ikke er noe alvorlig da.. Har så lite greie på hva som skjer i sånne situasjoner.. Noen som kan fortelle noe (bra eller ikke så bra..)??
Nickie_og_GuttaBoyZ Skrevet 1. november 2007 #2 Skrevet 1. november 2007 de kommer til å ta en ultralyd på henne for å bekrefte/avkrefte misstanken. hvis hun har svangerskapsforgiftning, varierer det litt hvor langt ut i s.f. hun har kommet. hvis hun er tidlig, får hun nomk dra hjem, men må følges nøye opp av sykehuset. men mest sansynlig blir hun lagt inn. Der bestemmer sykehuset når det er på tide å forløse ungen. De venter så lenge ungen har det best i magen, og mors form er ok. men om ungen viser tegn på å ikke klare seg bra der inne, må den ut ganske raskt. (settes igang) vi får håpe hun er frisk da! tror ihvertfall dette er nogenlunde det som skjer
Tutten-tei Skrevet 1. november 2007 Forfatter #3 Skrevet 1. november 2007 Ble ihvertfall litt klokere.. Men hun ville ringe når hun veit mer da! Vi bor 20 mil fra sykehuset, så da er vel kanskje sjansen ganske stor for at hun blir lagt inn da sikkert.. Hvis det virkelig er forgiftning.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå