Gå til innhold

hjelp, hva gjør jeg?!!


Anbefalte innlegg

Skrevet

Jeg er blitt gravid igjen! lille snuppen er ikke ett år enda og jeg skal begynne på skolen igjen i januar. Har mest sannsynlig termin i juni.

Begynner jeg på skolen igjen slik at jeg får fødselesstipend fra lånekassen eller jobber jeg mest mulig nå fremover slik at jeg får penger fra arbeidsgiver? Til førstemann fikk jeg både penger fra nav og lånekassen.

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Tror jeg ville jobbet så mye som mulig, så jeg hadde fått penger av arbeidsgiver..Men er ikke 100% på de reglene

Skrevet

jo, jeg jobbet mest mulig sist gaviditet. Fikk utbetalt 100000 på ett år + at jeg fikk fødselsstipend fra lånekassen så jeg kom jo godt utav det:) Må prøve på å få det til denne gangen også.. men blir vanskelig å klare skole som er 35 mil unna + å jobbe her hjemme..

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...