dumme mamma Skrevet 1. november 2007 #1 Skrevet 1. november 2007 http://www.gd.no/nyheter/article3096685.ece
Rogalandsjente -og lillegull:) Skrevet 1. november 2007 #2 Skrevet 1. november 2007 åååå... stakkar folk! mareritt! De skulle ikke trengt å betale noe for den middagen!
Trulte76 Skrevet 1. november 2007 #4 Skrevet 1. november 2007 Hadde nektet å betalt jeg hell..om det så hadde kommet i retten..hadde heller krevd erstatning for ødelagt BRYLLUP!! Er jo tross alt en stor dag, og middagen er jo en stor del av selve bryllupet..
dumme mamma Skrevet 1. november 2007 Forfatter #5 Skrevet 1. november 2007 ja, syntes det var helt forferdelig. Tenk å få ødelagt en så stor og spesiell dag, og når de i tillegg ikke ber om unnskyldning eller gir dem avslag i prisen eller noen ting. Hørte også at de hadde bedt om toalettpapir, og hadde fått beskjed om at det var ikke mer igjen! (Dette er ikke sikkert er sant da, blir selvfølgelig en del ekstra snakk om sånt) Men en skrekk historie synes jeg!
Verdens peneste gutter er mine Skrevet 1. november 2007 #6 Skrevet 1. november 2007 Jeg hadde ikke betalt for maten, det er heldt sikkert.
dumme mamma Skrevet 1. november 2007 Forfatter #7 Skrevet 1. november 2007 må bare dytte litt på denne, synes så synd på dem stakkars
Gjest Skrevet 1. november 2007 #8 Skrevet 1. november 2007 stakkars folk.. hadde også nektet å betalt for den middagen..
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå