heilo86 Skrevet 1. november 2007 #1 Skrevet 1. november 2007 Jeg har så fryktelig vondt i ribbeina mine, spesielt de øverste på venstre side! Det kommer og går i smerter, men i det siste så er det blitt heilt forferdelig! Vondt å puste, rette seg opp og spesielt om jeg har sittet litt og så reiser meg opp.. flere som sliter med dette? Er det noe man kan gjøre med det? Veldig plagsomt.. akkurat som om det er bristet eller noe Er i uke 36+3..
Telemilla Skrevet 1. november 2007 #2 Skrevet 1. november 2007 Samme her. Ribbeina på venstre side er helt ømme. Au! Har nå gravd fram den største BH'en jeg kunne finne i skuffen min, og det hjelper ihvertfall for meg. Minst mulig press over ribbena fra BH er trolig bra. Prøv du også! Er forresten 37+1.
heilo86 Skrevet 1. november 2007 Forfatter #3 Skrevet 1. november 2007 Jeg får gå å kjøpe meg nye bh'er som er litt større da, hørtes ut som et godt tips! Er forferdelig å gå rundt sånn hele dagen.. De dagene det gjør minst vondt så prøver jeg å være mest muli effektiv med ting og tang.. Prøver å gå å shoppe meg ny bh, takk =)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå