Mamman til Mari Skrevet 1. november 2007 #1 Skrevet 1. november 2007 Hei! Gifter oss mai neste år, og etter fødsel er jeg på vei ned i vekt nå. Regner med å ha tatt av rundt 10 kg til jul. Hadde tenkt å prøve brudekjole på nyåret. Vet ikke enda om jeg skal leie eller kjøpe... Men snakket med ei jente som skal gifte seg i juni, hun mente det var for seint. Hva tenker dere?? Takker for svar!
Hjertefamilien Skrevet 1. november 2007 #2 Skrevet 1. november 2007 For seint? Nei, det er det da ikke. Kjøpte kjole 2 mnd før jeg, fikk den 1 mnd og 1 uke før jeg giftet meg. Kjøpte via Torunns drømmekjoler, og var da uprøvd så burde jo virkelig vært stresset... På nyåret holder i massevis :-)
Vannmann35 Skrevet 1. november 2007 #3 Skrevet 1. november 2007 Er ikke for sent. Gifter meg også i mai og de sa jeg burde komme i januar. Ellers ville jeg ikke hørt så veldig mye på de i butikkene - de er ofte ute etter å få til et salg... Venninnen min både fant og fikk sydd om kjolen sin mindre enn enn en måned før bryllupet. Men selvsagt - kan man finne kjolen tidlig er jo det bra - sparer seg masse stress..
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå