lykkelig-mamma Skrevet 31. oktober 2007 #1 Skrevet 31. oktober 2007 Skal ha tr i dag...har ventet og ventet spent....Skal ta en test i kveld, men har lovt samboer å bli med, og han har dratt på jobb. Kan bli sent! Tror ikke jeg klarer å sove før han kommer:) er så utrolig spent:) Noen andre som har ikm i dag eller i de nermeste dagene??
*Silje*spiresnart*Prøvd.i.5år Skrevet 31. oktober 2007 #2 Skrevet 31. oktober 2007 Å så spennende.. Har IKM 3 nov.. Men har lovet meg selv og ikke teste før 5-6 Nov og TR uteblir;o) Du får holde oss oppdatert da:o)
lykkelig-mamma Skrevet 31. oktober 2007 Forfatter #3 Skrevet 31. oktober 2007 Det skal jeg og i likemåde!! Dette er så spennende! jeg krysser fingrene for deg!Lykke til )
lykkelig-mamma Skrevet 1. november 2007 Forfatter #5 Skrevet 1. november 2007 Vi tok en test nå...den var negativ ( Veldig lei meg nå, trodde virkelig je var gravid....men sånn er det vel for alle.
*Silje*spiresnart*Prøvd.i.5år Skrevet 1. november 2007 #6 Skrevet 1. november 2007 Nei:o( Håpa den var positiv jeg.. Uff.. Veit hvordan det er. Gruer meg til å teste jeg å.. Venter TR den 3 november.. Håper det klaffer for dere neste gang.. Stor klem:o)
lykkelig-mamma Skrevet 1. november 2007 Forfatter #7 Skrevet 1. november 2007 Ja, ikke noe morsomt. Jeg håper jeg har lenger syklus. (var ikke sikker på hvor lang den er) så jeg bare krysser fingrene for at tr ikke kommer likevel, selv om jeg mistet litt håpet for denne gang. Jeg krysser fingrene veldig mye for deg!Håper virkelig du lykkes denne gang. Jeg legger deg til som venn, så kan vi kanskje oppdatere hverandre underveis?! Takk for klemmen, den trengte jeg )
*Silje*spiresnart*Prøvd.i.5år Skrevet 1. november 2007 #8 Skrevet 1. november 2007 Bare å legge meg til som venn det:o) Det er bare koselig å snakke med noen andre som også er prøvere som det ikke klaffer for med engang.. For veit hvordan det er..
lykkelig-mamma Skrevet 1. november 2007 Forfatter #9 Skrevet 1. november 2007 Ja kan tenke meg det ikke har vert lett for dere..Unner dere en spire nå
*Silje*spiresnart*Prøvd.i.5år Skrevet 1. november 2007 #10 Skrevet 1. november 2007 Takk for det:o) Håpe det klaffer for dere å) Hadde vært koselig å fått med flere over på 1.trim..
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå