☆:*´¨`**´¨`*:☆ Skrevet 31. oktober 2007 #1 Skrevet 31. oktober 2007 Når jeg går får jeg plutselig en vanvittig smerte i underlivet.. Klarer så vidt å holde meg oppreist hvis jeg ikke har noe å holde i. Noen som har peiling på hva dette kan være? Har hatt det i litt over 1 uke men nå begynner det å gjøre virkelig vondt der nede!!
_Aina&LilleJoachim_ Skrevet 31. oktober 2007 #2 Skrevet 31. oktober 2007 Jag har det samme, hatt det i et par uker. Fikk beskjed fra jordmor at det var nedpress, babyen ligger så langt ned..
☆:*´¨`**´¨`*:☆ Skrevet 31. oktober 2007 Forfatter #3 Skrevet 31. oktober 2007 Så vi må bare leve med det til babyen kommer ut?!
snuppelure 74 Skrevet 31. oktober 2007 #4 Skrevet 31. oktober 2007 Dere må nok bare leve med det ja Har begynt å fa sånn nedpress vondt allerede nå jeg og jeg har termin 5 januar, så blir nok meget lei vondtene til slutt ja Hadde nedpress vondt lenge sist også, men det starta ikke så tidlig som nå da.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå