~sjiraff~ Skrevet 31. oktober 2007 #1 Skrevet 31. oktober 2007 Fant noe gammelt godis innerst i skapet, men spørs om det er så godt den dagen de skal spise det :op
Dronningen! Skrevet 31. oktober 2007 #2 Skrevet 31. oktober 2007 Bra vi ikke bor i nærheten av hverandre:o) Har dere fått noen bud?
pøber´n & je Skrevet 31. oktober 2007 #3 Skrevet 31. oktober 2007 Det er ikke så kjent det der med utelampen.
~sjiraff~ Skrevet 31. oktober 2007 Forfatter #4 Skrevet 31. oktober 2007 Hehe... er vel masse som går oppe hos dere? Har jo helt glemt å kjøpe noe jeg, så de gamle restene knekker vel tenna på di stakkarene som skal spise det.. Ingen bud nei, men første visning er nå til lørdag )
~sjiraff~ Skrevet 31. oktober 2007 Forfatter #7 Skrevet 31. oktober 2007 Plager meg ikke om noen kommer, er bare det at jeg har glemt å kjøpe inn godis, så har bare noen gamle rester å dele ut..
Dronningen! Skrevet 31. oktober 2007 #8 Skrevet 31. oktober 2007 Hos oss er det mange ja.... Flisa er ute og går med naboene mens jeg engler i døråpningen! Lykke til på lørdag - spennende:o)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå