Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Skal ta bilder av guttene på 9 mnd og snart 3 år for å lage julekort. Ha 2 nisseluer, men null fantasi...

 

Noen tips? Snø er dessverre ingen mulighet :-/

Videoannonse
Annonse
Skrevet

du kan jo bruke hvite håndklær ?

 

Skrevet

Som bakgrunn? Hvordan skal jeg stille de opp da? Minsten står selv.

Skrevet

Vi prøvde dette en gang: nisseluer og satt på et hvitt sengeteppe med julekuler i hendene, de hadde på seg fine hjemmestrikkede gensere. Men desverre ble de litt mslykket da de ikke ville sitte i ro, hadde blitt kjempefine ellers.

Skrevet

ja som bakgrunn eller som snø...:)

eller mente du at du ikke ville ha snø?

Skrevet

Ta noe som er så stort som mulig som bakgrunn, og ensfarget. Velg noe med matt overflate, så du ike får gjennskinn. Et glatt laken kan feks bli veldig dårlig.. Men det kommer an på lysforholdene. Hvis du må bruke blitz, blir det jo verre.

 

Julekuler er en fin ide som stash i bildet. Gir det lille ekstra, uten å være det som tar oppmerksomheten.

 

Prøv dere litt frem med sitte, ligge, stå osv. Lek dere foran og bak kameraet, så får dere nok noen blinkskudd. Knips i vei!

Skrevet

Du har ikke en gyngehest eller noe da?? Så et slikt bilde engang og det var såå kost. To søsken på gyngehesten.

Også på slede og spark er søtt.

Eller hva med bare nisseluer og i badekaret f.eks?

Skrevet

Tuuusen takk for gode idéer folkens!! Ser for meg litt ulikt nå ;-)

Skrevet

Hva med sauskinn å sitte på?

 

Vi skal besøke ei et vennepar som har stall med høy. Skal ta bilder i høyet er planen.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...