lenej :o) Skrevet 31. oktober 2007 #1 Skrevet 31. oktober 2007 et spm: mini bedre idag, har ikk målt feber, men han er ikke sånn varm, og han er skikkeli blid å gla. men så ble han så kald på hendern når vi satt å spiste, å sløv, å blå på leppen! da så eg han va blå uner neglan å. men no ser d ut som d har gått over litt, men hann ble litt varmere. ikke mye da.. kan d ha noe med temp-endringe i kroppen?
Silja FullFres McQueen Skrevet 31. oktober 2007 #2 Skrevet 31. oktober 2007 Slik ble Minsten her oxo en gang... Han frøys så han skalv og hakka tenner. Jeg ble så redd at jeg kjørte på legevakta med han, men det var "bare" at feberen steg temmelig fort... Mål tempen på han igjen du, og se om den har gått opp mere. God bedring til gutten din. =)
Gjest Skrevet 31. oktober 2007 #3 Skrevet 31. oktober 2007 Kan bli litt blå av å være kald ( blodsirkulasjonen). nå vet ikke jeg forhistorien, men ville ringt og forhørt meg hos legen
lenej :o) Skrevet 31. oktober 2007 Forfatter #4 Skrevet 31. oktober 2007 mini har hatt feber i 2 daga, å idag va han ikke så varm, å i kjempeform så
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå