Gå til innhold

Mam flaskene...


Anbefalte innlegg

Skrevet

Fikk jenta mi til å drikke av flaske denne uken. brukte MAM flaskene.. Men har inntrykk av at hun får vondt i magen og svelger mye luft.. Når jeg gir henne melk så bare bobler det med små luftbobler i flaska..Andre som har det problemet med disse flaskene.? Vil det hjelpe hvis jeg putter tuten på MAM flaskene på en avent flaske? Men det er kanskje tuten som gjør det?? Noen tips..?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

d er jo merkeli at d skal komme så mye luft inni dem.. d er jo ventil i bunnen som skal ta bort luft.. vi har ingen problem me dem,,gutten vår spiser KUn av mam flasker,ingen andre er god nok for han :)

Skrevet

vi brukte mam flaskene til å begynne med, men gikk over til Dr. Browns flaskene. Han får mye mindre luft av å bruke disse flaskene. Bruker fortsatt MAM innimellom, men merker med en gang at han får mer luft igjen.

Skrevet

vi bruker bare mam flaskene,,han vill ikke ha noen andre flasker...

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...