1+1=2+1+x Skrevet 31. oktober 2007 #1 Skrevet 31. oktober 2007 Hjelp! Jeg fikk satt inn spiral i går... Er det sant at man ikke kan bruke tampong???
Frk. Vable Skrevet 31. oktober 2007 #2 Skrevet 31. oktober 2007 Du kan bruke det, men vær forsiktig når du drar den ut så du ikke drar spiralen med deg.
Mammapudding Skrevet 31. oktober 2007 #3 Skrevet 31. oktober 2007 Nei det er ikke sant! Du må bare være forsiktig når du tar ut tampongen i tillfelle den sitter seg fast i spiralen..Har aldri opplevd det selv og aldri hørt om noen som har opplevd det..Men altså..forsiktig:) ser egentlig ikke for meg at noen er "uforsiktig" når det gjelder ting ut og inn der nede da..hehe;)
Anonym bruker Skrevet 31. oktober 2007 #4 Skrevet 31. oktober 2007 Det som er lurt er og ikke bruke tampong når en blør lite, altså på begynnelsen og på slutten av mensen. Da blir det tørt og den "glir" ikke så lett når du skal ta den ut. Da kan den lettere sette seg fast i tråden. Det var i alle fall det jeg fikke beskjed om.
1+1=2+1+x Skrevet 31. oktober 2007 Forfatter #5 Skrevet 31. oktober 2007 Lettelse...! Trodde "all" frihet var borte jeg nå)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå