ukjent Skrevet 31. oktober 2007 #1 Skrevet 31. oktober 2007 Og hvor lenge varer den ca? Gutten er 16 mnd og jeg har mistanke om at han har kommet inn i den nå. Noen som vet?
Expat Skrevet 31. oktober 2007 #2 Skrevet 31. oktober 2007 Trassalderen er som rier, du vet det er det når det er det, lurer du på om det er det, så er det det ikke. 18mnd er vel vanlig start, mange sliter med tannfrembrudd før den tid.
Anonym bruker Skrevet 31. oktober 2007 #3 Skrevet 31. oktober 2007 Er det ikke fra de er 1 år til de er 6 da? Slik er mine:-) Neida men synes det ofte er noe. Når det endelig er over så er det noen mnd så er det på ann igjen.
Ametyst Skrevet 1. november 2007 #4 Skrevet 1. november 2007 13 måneder!! Da begynte det hos våre. Eldstemann er vel 2,5 år nå og egentlig i "den riktige trassalderen", men den første trassen var mye verre, synes jeg (selv om det går hett for seg enda).
Gjest Skrevet 1. november 2007 #5 Skrevet 1. november 2007 Sønnen min begynte når han var 1 år, nå er han halvannet og det føles ut som jeg har en tenåring i hus....hehe
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå