Gå til innhold

Nyfødt baby som sover hele tiden - normalt?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Ble mamma til en liten jente på mandag. Kom hjem fra sykehuset i går. Babyen er veldig rolig og har nå sovet siden kl 23 i går. Har puppet noen ganger i natt og et par ganger nå på morgenen, men har liksom ikke vært helt våken. Er det normalt å sove så mye?

Har jo en gutt fra før, men har helt glemt hvordan han var som nyfødt baby.

 

 

Videoannonse
Annonse
Skrevet

ja, det er ikke uvanlig.

 

Våre 2 første var veldig våkne fra første dag, men nr 3 sov hele tiden de første ukene.

Skrevet

Tror det er vanlig ja, at de er like forskjellige i sine sovemønstre som vi voksne kan være :) For å være sikker, kan du jo bare ta en telefon til barsel. Datra mi på 2 mnd har vært flink å sove siden hun var et par dager gammel, først et par timer mellom hver pupping, nå sover hun gjerne 4-6 timer mellom hver. En lettelse, siden storesøstra ikke var slik i det hele tatt.

 

Så lenge du får i henne mat, så tror jeg ikke det er noen fare. Heller ikke om allmenntilstanden virker fin, at hun har fin temperatur og fin hudfarge.

 

Hehe, rart det der, hvor nybegynner man er, selv om man har vært gjennom det før. :)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...