Gå til innhold

hvilket navn ville dere valgt?


Anbefalte innlegg

Skrevet

carlos

Ivan

Stefan

Teo

 

kikker etter navn igjen da det er mulig kameraten til sambo skal ha samme navn vi fant til sin unge. kan jo ikke hete det samme.

vi kommer til å ha et mellomnavn også

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Stefan

 

(selv om jeg ikke ville ha valg det selv, men ut fra de fire alternativene du kom med, så var Stefan best)

Skrevet

Teo (men liker bedre Theo, da;o))

Skrevet

Teo

HAr en liten Teodor selv =)

 

Om dere allerede har bestemt dere for navn så er det jo dumt av de å ta det samme..

Skrevet

STEFAN er det desiderte fineste navnet

Skrevet

 

Theo eller Carlos

Gjest Riga + snulla & vesla
Skrevet

Ingen av dem...jeg hadde ikke brydd meg at ungen til en kamerat het det samme hvis det var det navnet jeg hadde funnet. Blir jo litt forskjellig hvis dere skal ha mellomnavn.

Skrevet

Toe er det eneste navnet jeg ikke forbinder med småkriminelle møkkasokker:p

Skrevet

takk for innspill.. det er ikke sikkert vi bytter til en av disse ,men kikket litt rundt i tilfelle. synes det vår tåpelig av kameraten å velge samme navn, sa til min smabo at det var jo vi som fant navnet først. får se hva vi blir enige om.

Skrevet

Er dere mye sammen med kameraten til sambo da? Tror ikke jeg hadde brydd meg faktisk. Men om jeg skulle velge ett av navnene på lista ville det blitt Teo, men med h, Theo :)

Skrevet

Jeg synes Ivan var litt fint jeg:)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...