LadyLuck & Skrevet 30. oktober 2007 #1 Skrevet 30. oktober 2007 Ha en liten en som ikke var helt på topp i går, og satt ganske lenge oppe i går (ca10), i tillegg våknet han flere gangeri natt og gren og ille ha flske. Men i dag, da er det våken halv seks, og NEKTE å sove mer. Sovner snart selv jeg. Så om ingen våkner og prater litt, så vet jeg ikke hva jeg skal gjøre for å ikke sovne ! ! ! ! (småen er propell på gulvet med duploen sin)
Blomsterenglene Skrevet 30. oktober 2007 #2 Skrevet 30. oktober 2007 Jeg er våken.. Skal egentlig på skolen, men guttungen har fått noen prikker på kroppen sin og er litt ekstra grinete.. Så vi tar oss fri i dag fra både barnehage og skole vi..
Gjest otilie79 og gojentene<3 Skrevet 30. oktober 2007 #6 Skrevet 30. oktober 2007 Er også våken:o) Minsta står opp i 6 tia om mårran *sukk* Skal kjøre storesøster i barnehagen og dra innom sambo på sykehuset i dag. Også blir det sikkert litt DiBbing innimellom:P
LadyLuck & Skrevet 30. oktober 2007 Forfatter #7 Skrevet 30. oktober 2007 kun tre stk våken klokken halv åtte.... hmmm, trodde alle unger var vpen rundt nå jeg
FuriLaks Skrevet 30. oktober 2007 #8 Skrevet 30. oktober 2007 Våken og venter på at kaffen skal bli ferdig... *gjesp*
LadyLuck & Skrevet 30. oktober 2007 Forfatter #9 Skrevet 30. oktober 2007 skulle stå: trodde alle unger var våken rundt nå jeg
MamiMaribel Skrevet 30. oktober 2007 #10 Skrevet 30. oktober 2007 God morgen! Vi var alle våkne veeeeldig tidlig i dag, mye på grunn av forkjølelse og tette neser, hehe. Nå er vesla tatt i barnehagen av pappa, og jeg hadde tenkt å gå og legge meg igjen -men så ble jeg sulten:-) Nå koser jeg meg med skiver og kakao. (men legger meg heeeelt sikkert igjen etterpå, kjenner jeg meg rett) Men huff, halv seks er fryktelig tidlig, da. Det er natt, det!! Pleier han ofte å våkne så tidlig ?
Blomsterenglene Skrevet 30. oktober 2007 #11 Skrevet 30. oktober 2007 Synes det har blitt stille på dib i det siste jeg.. Uansett når tid på døgnet det er.. Før rant det jo inn debatter hele tiden, men ikke fult så mange nå lenger..
Dudellidallo og Tillo Skrevet 30. oktober 2007 #12 Skrevet 30. oktober 2007 Våken! Og det siden seks halv sju... Jenta mi har ikke helt klart å tilpasse seg ny tid=( Men går greit når jeg først er ute av senga, også sover hun hele natta da... Så kan ikke klage.. GO MÅREN!
LadyLuck & Skrevet 30. oktober 2007 Forfatter #13 Skrevet 30. oktober 2007 ja,men han pleier å sovne igjenn om han får komme oppi sengen med pappaen. Har prøvd å legge han senere etc. men han våkner like tidlig uansett.
MamiMaribel Skrevet 30. oktober 2007 #14 Skrevet 30. oktober 2007 Ja, det er rart det der; vi har også prøvd å legge jenta både seinere og tidligere, men hun våkner som regel på samme tid. Faktisk så våkner som ofte enda tidligere når hun legger seg sent! Merkelige greier:-) Hvor lang langt er du på vei, forresten ? :-)
LadyLuck & Skrevet 30. oktober 2007 Forfatter #15 Skrevet 30. oktober 2007 termin 13mars, så har et godt stykke igjenn =)
MamiMaribel Skrevet 30. oktober 2007 #16 Skrevet 30. oktober 2007 Du har iallefall kommet lenger enn meg:-) Jeg har termin 6. april.
LadyLuck & Skrevet 30. oktober 2007 Forfatter #17 Skrevet 30. oktober 2007 ædda båædda altså *hihi* Fo å være ærlig er jeg litt smålei av å være gravid. Og så er jeg så klønete. I går kveld fikk jeg bakedilla (kan overhode ikke bake) og hva skjedde, jo, stort svimerke midt på magen, vondt som f**
MamiMaribel Skrevet 30. oktober 2007 #18 Skrevet 30. oktober 2007 Hihi, det fikk jeg også på magen ved forrige graviditet!!! Herligheten, det r så merkelig at man blir så klønete ?? Jeg er skikkelig slepphendt og raver rundt som en tulling. Snubler ned trappene, velter glass osv...hehehe... Har du blitt stor allerede ? Jeg har lagt på meg 5,5 kg, og tror det meste sitter på rumpa etter det jeg så sist gang jeg klemte på meg dongeribuksene mine:-))))
Cat78♥VerdensVakresteDatter♥ Skrevet 30. oktober 2007 #19 Skrevet 30. oktober 2007 Jeg er oppe og ikke gråter, men om jeg er så våken er en helt annen sak...
LadyLuck & Skrevet 30. oktober 2007 Forfatter #20 Skrevet 30. oktober 2007 vet faktisk ikke om jeg hharlagt på meg mye, da jeg ikke veide meg fr forige graviditet til denne (fikk en gutt 15.01.2007). Eneste jeg vet er at jeg er 12kg+ siden før jeg ble gravid første gang. Men stor er jeg, ser ut som om jeg er mye lengre på vei enn det jeg er.
LadyLuck & Skrevet 30. oktober 2007 Forfatter #21 Skrevet 30. oktober 2007 men ikke kuttet meg enda. ved forige graviditet fjernet sambo allt av knivlignende kjkkenutsyr. skjærte meg på ALLT, ostehøvvel,potetskreller,pizzahjul,smørkniv. Var helt kokko
LadyLuck & Skrevet 30. oktober 2007 Forfatter #22 Skrevet 30. oktober 2007 prøver å legge småen litt igjenn jeg. Han ble plutselig grinete og gnir seg i øynene (håpe,håper* på sovig). SÅ er jeg heldig er jeg ikke innpå igjenn før om noentimer =) Kose dere så lenge da folkens!!!!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå