2008 og 2011 mamma Skrevet 29. oktober 2007 #1 Skrevet 29. oktober 2007 Noen her med erfaring derfra? Skal dit neste uke jeg. Da er jeg i uke 14. Hva kan man forvente seg å se? Får man en cd i tillegg til bildene? (de reklamerer med det på nettsiden sin...)
apr 07,apr 08 ,Okt 10,prøver Skrevet 29. oktober 2007 #2 Skrevet 29. oktober 2007 jeg var der i uke 34 sist. fikk 4 bilder og en cd med noen klipp. men man burde nok ta tidligere enn vi gjorde. vi var heldige og fikk se ansiktet klart og tydelig. jenta var er nå 6,5 mnd og jeg er 13 fullgåtte uker. skal dit i uke 28 eller noe tenkte vi. anbefales. veldig gøy
2008 og 2011 mamma Skrevet 29. oktober 2007 Forfatter #3 Skrevet 29. oktober 2007 Åh,så gøy! Er jo ganske tidlig her enda, men det blir på en måte for å få det litt mer bekreftet pga lite symptomer. Sikkert veldig fint å se senere også, når man kan se ansiktstrekk o.l. Spennende!
Anonym bruker Skrevet 29. oktober 2007 #4 Skrevet 29. oktober 2007 Det får du kun når du er på 3D senere i svangerskapet det. Jeg var på ultralyd der i uke 14 for å se om alt sto bra til og fikk ikke et eneste bilde. Meningen med den ultralyden er å se etter feil hos barnet.
mossik en av hver pluss en til Skrevet 29. oktober 2007 #5 Skrevet 29. oktober 2007 Hei. Jeg har vært på majorstuaklinikken i uke 12 i begge svangerskap. Du får med bilder, men ingen cd på vanlig UL. Det er på 3D du får dette. I uke 14kan du forvente å se en liten astronaut som turner rundt i magen. Du vil kunne se hjerne, hjerte, magesekk, pluss selvfølgeig armer og ben som vifter. Gled deg.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå