Anonym bruker Skrevet 28. oktober 2007 #1 Skrevet 28. oktober 2007 Advarer på forhånd.. dette kan bli klagete... har mange tanker å får meg ikke til å lufte dem med samboern.. Og det blir nokk rotete dette, er ikke flink å skrive slike ting.... Jeg stoler ikke på sambo.. detter er hvorfor: Han kan sitte, fra han er ferdig på jobb og til sengetid ved pcen sin, i andre enden av stua.. slik at ikke jeg skal se hva han ser på. Vi går å legger oss, en halv time etterpå unnskylder han seg med at han må stå opp å spise litt, da kan han bli borte i 3-4 timer hvor han sitter klistret til pcen.. Han traff meg på nett, blink og msn.. å han tilbringer mye tid der nå også.. hvis jeg spør hvem han prater med får jeg alltid til svar at det har ikke jeg noe med, dette svaret får jeg om jeg spør noe om hans fortid også.. Alt dette startet når jeg gikk gravid 1. gang.. da ble jeg ganske usikker på hele forholdet vårt, siden vi bynte å krangle mye da.. eller det vil si han fikk en fjær til å bli 10 høner... ergo ble jeg sjalu og alt det som medfølger.. Jeg har aldri vært en stor fan av porno, men han har kunnet sett på det, men på denne tiden følte jeg at han så på det for å bli kåt nok til å ha sex med meg... så jeg fikk helt avsmak når det gjelder hele pornoen..Når "snik-ser" han porno på ettermiddagene når han sitter for seg selv.. akkurat i dette øyeblikk faktisk, msn og porno.. finfint.... Idag snakkes han om å dra opp på en messe her å se, jeg var der i går, men tenkte at jeg å ungen kunne være med, siden vi aldri er ute alle tre sammen ellers.. da ble han sur å mente at jeg bare skulle være med for å overvåke han.. Hvordan denne overvåkningen han innbiller seg foregår, vet ikke jeg... Det er utrolig sårende når han sier slike ting.. Han mener at jeg ikke åpner meg nokk for han, men hver gang jeg prøver blir jeg bare avfeid...så jeg har gitt opp... Han påstår i tillegg at alt som er feil i forholdet vårt er min feil.... Jeg er gravid med nr 2, å det hjelper heller ikke på situasjonen... Hvordan ville dere reagert om deres kjære holdt på slik?
Anonym bruker Skrevet 28. oktober 2007 #2 Skrevet 28. oktober 2007 Høres ut som en kjedelig mann. Jeg hvet hvordan det er å ikke kunne diskutere. Hva du skal gjøre er ikke godt og si, men hvis ikke du er kjempekjedelig å være sammen med, så burde ikke denne mannen oppøre seg slik med en han har 1 og snart 2 barn med.
Anonym bruker Skrevet 28. oktober 2007 #3 Skrevet 28. oktober 2007 Vell... er vell ikke så kjedelig i utgangspunktet, men er jo begrenset hvor underholdenede man blir av å være hjemme med barn hele tiden.. Han klager på at han aldri er alene.. han er på jobb fra 07-16.. og om ettermiddagen er det pc for alle penga..å han gjør ALDRI noe sammen med oss i helgene.. Å mangel på sex kan han vell heller ikke klage på.. han kunne fått hver dag, flere ganger om dagen om det var opptil meg... men virker som nettpornoen er mere intressant... HI
mamma til 2 prinsesser :) Skrevet 29. oktober 2007 #4 Skrevet 29. oktober 2007 Prøv å få han til å sette seg ned sammen med deg, så forteller du ham hvordan du føler det, evnt skriv "huskelapp" om det er vanskelig å få med alt du har lyst å si. (eller å huske det) ikke finn deg i slik oppførsel. Jeg syns også det virker som han har noe snusk på gang, hvorfor sier han ellers at du ikke har noe med det??? Merkelig spør du meg... Du fortjener bedre, om han ikke forandrer seg så hadde jeg rett og slett reist fra ham. Noe rådgivning tviler jeg på han vil være med på. En kan ikke finne seg i hva som helst fordi man har barn sammen. Han bidrar jo ikke til noe familieliv likevel. Lykke til- og tenk litt over hvorfor du fortsatt ville være sammen med en som prioriterer pc og mest sannsynlig damesjekking, porno fremfor deg og dine barn!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå