Gjest Riga + snulla & vesla Skrevet 28. oktober 2007 #1 Skrevet 28. oktober 2007 Jeg merker ikke så mye av den...kommer kanskje maks ett minutt mens jeg ammer at jeg føler et trykk i puppene, og jeg ser at vesla må svelge unna samtidig som det renner fra den puppen som ikke er i bruk, men slik er det ikke alltid, og jeg ammer ofte og leeeenge! Lurer bare på åssen dette skal være? Skal en kjenne et press hele tida? Eller er det bare i starten eller litt inni matinga? Får jeg sånn trykk så skjer det som regel etter noen minutter.
dansejentes mamma Skrevet 28. oktober 2007 #2 Skrevet 28. oktober 2007 Jeg har det også slik. Men ammer ikke særlig lenge. Utdrivnings refleksen min er litt treg avogtil kommer det ikke før etter ca 5 min. Men det varer ikke lenge, som en klo rundt brystet.
Salat Skrevet 28. oktober 2007 #3 Skrevet 28. oktober 2007 Jeg kjenner det sitrer når melken kommer, etter kanskje 10 sekunders amming. Etter et minutt er det over, og jeg kjenner ingenting resten av ammingen.
Gjest Skrevet 28. oktober 2007 #4 Skrevet 28. oktober 2007 Har ikke kjent noe press, men hatt det på samme måte som deg. Barnet suger en stund mens det kommer litt, og så starter "flommen".
brooklyn Skrevet 28. oktober 2007 #5 Skrevet 28. oktober 2007 Kjente et lite stikk i puppen når utsdriningsrefleksen begynte, og så var stikket borte etter noen sekunder. Men melken flommet likevel.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå