Gjest Skrevet 28. oktober 2007 #1 Skrevet 28. oktober 2007 Dvs. alle tre barna er i seng og sover søtt senest kl 21 00( har en på 9 1/2), dvs at vi ENDELIG har et par timer for oss selv igjen før vi skal legge oss. Herlig å kunne være kjærester igjen og ha tid til hverandre. Pc`n er nærmest parkert og vi er skjelden på nett, noe som har fått kjærlighetslivet til å blomstre rett og slett....så derfor mitt fravær for tida. Er her stort sett kun når han er borte på jobb :-)
RundLurt? Skrevet 28. oktober 2007 #2 Skrevet 28. oktober 2007 Gratulerer!! Det er godt når ungene endelig begynner å få samme døgnrytme som resten av huset!!
Gjest Skrevet 28. oktober 2007 #3 Skrevet 28. oktober 2007 Ja, har i grunn vært veldig heldig med at minsta har sovet hele natta fra hun var 6 uker, men hun har lagt seg seint så vi har ikke fått tid for oss selv før vi selv skulle i seng. Merker fort de ekstra to timene, de har mye å si. Merker humøret er mye bedre på både meg og gubben, vi har mye mer overskudd, ler mer, mer overskudd til ungene, så dette her har virkelig gitt hele familien en opptur :-) Glade tilfredse foreldre gjør små troll til snille engler :-D
RundLurt? Skrevet 28. oktober 2007 #4 Skrevet 28. oktober 2007 ja du hr rett i det! Kveldene her i huset er hellige i hvertfall.. Husker vi hadde støvsugeren stående på i ca 4 mnd med minsta, slik at hun skulle sove.. Nå sover de alle hele natta og eer i seng mellom 19 og 20.30, og det er hærlig med noen timer for seg selv ja=0)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå