Gå til innhold

av-venning


Vestlending med to, snart tre?

Anbefalte innlegg

Skrevet

Tror jeg begynner med av-venning i natt. Jenta mi er 7 mnd og skal jo ikke ha behov for mat om natten. Noen som har noen tips eller erfaringer.

 

Den siste mnd har hun begynnt å vokne så utrolig ofte. Vokner 4-5 ganger på en natt, så nå er det nok nattamming på meg,..... tror jeg da.

 

Det er vel best å kutte ut hele natten og ikke gi henne kveldspupp, eller?

Når er det greit at det er morning? Klokka 6? 7?

 

 

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Her slutta vi med et måltid av gangen, altså ble det lenger og lenger til hver gang han fikk mat på natta, det gikk egentlig veldig gradvis og av seg selv.

Ga han smokken eller vann på flaske. Det siste måltidet i 5- tida holdt vi på med en god stund, men det var fordi han kun ville ha pupp da, så jeg syns det var fint at han fikk en sup mm i løpet av døgnet:)

 

 

Skrevet

Dessuten så var det veldig deilig at han fikk pupp for så å sove i 3- 4 timer til!

 

Nå som vi har slutta helt med pupp (han er ikke interessert), er det tidligere morgen, noen ganger er han LYS våken kl 6, men vi ligger som regel til 7. Andre ganger våkner han 7.30.

Jeg syns det går en magisk grense ved 7-tiden jeg da:)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...