Mamma TB Skrevet 26. oktober 2007 #1 Skrevet 26. oktober 2007 hehe vond som jeg i bekkenet mååååå jeg bare vaske og lukte på såper alikevel (mon tro om dette tar slutt eter hun kommer til verden)har gledet meg så et lite barn til badet ble ferdigt oppussa så jeg kunne skure gulvet og vaske alt,det lukter helt nydelig.Hendene mine ser ikke ut for zalo flasken blir bare mindre og mindre vasker hendene i zalo ganske ofte=)hehe på en måte er sliten og trett men på en annen måte må jeg gjøre noe trolig for å ikkje tenke så mye på fødselen som nermer seg nå...termin om to uker i følge min jordmor men bare 6 dager i følge denne terminen her inne.,..
mammaen til Dennis Colin<3 Skrevet 26. oktober 2007 #2 Skrevet 26. oktober 2007 åååh.. jeg elsker og lukte på såpeprodukter jeg kan sitte med grønnsåpeflaska og sniffe meg ihjel hehe=) lukter på softlan skjyllemiddel oxo den lukter nyyydelig=P
Jente07+bolle i ovnen:D Skrevet 26. oktober 2007 #3 Skrevet 26. oktober 2007 Samme her;) dove, grønnsåpe og softlan skyllemiddel lukter helt himmelsk!!!
fillyfjonka, nr.3 i oktober Skrevet 26. oktober 2007 #4 Skrevet 26. oktober 2007 Grønnsåpe RULER!!!! Det går over etter fødsel, men for min del kom det tilbake når jeg ble gravid på nytt!!! Jenta mi har dilla hun også da, så de blir vel litt påvirket de som ligger i magen og=)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå