Gjest Skrevet 25. oktober 2007 #1 Skrevet 25. oktober 2007 Småen er fornøyd med å endelig klare å krabbe og reise seg ved å ta tak i ting, og jeg synes han burde få lov til det ute også...ikke bare inne. Men hvor i all verden finner man en bra dress, som er vanntett og vindtett, og som ikke koster over tusen kroner. Noen tips?
selfangerkjerringa Skrevet 25. oktober 2007 #2 Skrevet 25. oktober 2007 Duckfish har i hvert fall hatt parkdresser ned i str 80 tidligere (vi brukte til eldsta for 2 år siden). God kvalitet, og billig. Ifølge siste test i FoB kom faktisk vinterdressen til Europris veldig bra ut - og prisen på 399 kontra Reima og de andre til 1500-2500kr er jo veldig gunstig. Husker dessverre ikke om de kommer ned til str 80
Sanna5*m gutt og jente* Skrevet 26. oktober 2007 #3 Skrevet 26. oktober 2007 Kjøpte faktisk reima tec på halv pris i sportsbutikken denne uken- da ga jeg 440 kroner og det er jo en grei pris. Tror det var farger fra i fjor, men det bryr nok ikke mini seg om tenker jeg... Den var str 80.
Mrs. Bouquet Skrevet 26. oktober 2007 #4 Skrevet 26. oktober 2007 Exit/name it dressen er vann og vindtett og koster 599 kr.
En liten mamma Skrevet 26. oktober 2007 #5 Skrevet 26. oktober 2007 Reflex har flere vann og vindtett dresser. Den vi har er det en avtagbar ulldress inni, så det blir som 3 dresser i 1. Tynn parkdress, ulldress og tykk parkdress. Denne kostet 599,-
Gjest Skrevet 26. oktober 2007 #6 Skrevet 26. oktober 2007 Takk for tips damer! Da skal jeg gjøre et nytt forsøk på å få tak i noe som funker til småen i morgen
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå