Guttemamma til to Skrevet 25. oktober 2007 #1 Skrevet 25. oktober 2007 Er det mange av dere som har forsikret barna deres? i bank eller forsikringsselskap? Vi fikk det endelig på plass i dag
winneboo Skrevet 25. oktober 2007 #2 Skrevet 25. oktober 2007 Vesla ble forsikret når hun var 3mnd, tok det gjennom banken min for har alle andre forsikringer der
Tommage♀♂ Skrevet 25. oktober 2007 #3 Skrevet 25. oktober 2007 Begge mine er forsikret i Gjensidige og gjennom postbankens trygghetskonto.
Guttemamma til to Skrevet 25. oktober 2007 Forfatter #4 Skrevet 25. oktober 2007 Vi tok det også gjennom banken der vi har resten av forsikringene... Da fikk vi mer rabatt og de hadde et godt tilbud. Man vet aldri hva som skjer. Håper vi aldri får bruk for den.
Mrs. Bouquet Skrevet 25. oktober 2007 #5 Skrevet 25. oktober 2007 Vi har ikke barneforsikring, og har ingen planer om det heller. Blir jeg alenemor en gang skal jeg heller vurdere det.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå