Gå til innhold

Koster det noe å ta graviditetstest hos legen?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Lurer på om jeg er gravid, og vil være sikker før jeg starter på pillen.

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Ikke hvis du Er gravid.. Ellers så koster det vel de satsene som de har på legekontoret på labratorieprøver...

Skrevet

Da håper jeg at jeg må betale! :)

Skrevet

det er gratis hos amathea

www.amathea.no

Skrevet

Hehe.. Ja det er jo som regel en grunn til at man ønsker seg prevensjon ;o) Men på den annen side er det jo forseint å snyte seg når nesa er borte, som det heter.. Hvorfor kjøper du ikke bare en test på apoteket???

Skrevet

min er faring er at elger ikke tar graviditetstest. de mener at testene på apoteket er like sikre som de har. jeg fikk beskjed på at den testen jeg hadde var sikker nok, og fikk time til første kontroll i uke 10.

 

så jeg ville tatt en test fra apoteket, og utfra den valgt piller eller annet ønskelig

Skrevet

er det ikke 90? er ikke sikkert... men er du gravid er den vell gratis=)

Skrevet

Ring med dem og hør, hos min lege tar de penger for det + som hos en annen her så mener de at apoteket sine tester er like sikre og anbefaler heller at man tar dem.

Skrevet

jeg tok test hos legen itillegg til den jeg tok hjemme. jeg er gravid, men måtte betale 30 kr for testen. blir nok ikke ruinert av det;)lykke til

Skrevet

Hvis det finnes noen her som har erfaring med elger som tar graviditetstester, så vil jeg høre om det.

Skrevet

Best for deg. (Nesten skyter ingen mann av hesten, tross alt.)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...