malise Skrevet 25. oktober 2007 #1 Skrevet 25. oktober 2007 Vi er halvveis i uka "vår" jo.. Er det noen som har testet positivt? Har ikke ikm før søndag, og skal prøve å vente med å teste. Har dere noen symptomer eller følelse av å være gravid? Har følt meg litt uggen og småkvalm innimellom, men det kan like gjerne være noen medisiner jeg går på. Uansett, masse lykke til til dere alle. Krysser fingrene for at tantene har dratt til Bloksberg..
Flue på veggen Skrevet 25. oktober 2007 #2 Skrevet 25. oktober 2007 Hei:) jeg har hatt få, om ingen symptomer. Bare ett enormt sug på salt mat. Igår testa jeg med en EL-test når jeg kom hjem fra jobb, og jaggu meg va det ett svakt andre-strek. Derfor svidde jeg av den siste grav.testen jeg hadde.... 3 laaaaaaaaange minutter før jeg hylte høyt og slengte meg omkring samboeren min!!! GRAVID!!!! Har IKM på Lørdag:) Tok mot til meg og har allerede ringt og bestillt meg time til jordmor (er mange som ikke får jordmor i trheim....) Lykke til med testinga!!!
malise Skrevet 25. oktober 2007 Forfatter #3 Skrevet 25. oktober 2007 Wow! Gratulerer så mye! Håper jeg er like heldig.
madde på pergo Skrevet 25. oktober 2007 #4 Skrevet 25. oktober 2007 Hellu=) Jeg har IKM på Lørdag. Har hatt masse symptomer tidligere i uken, men nå kjenner jeg absolutt ingenting!!! Ikke mensmurringer en gang, og det synes jeg er litt rart siden jeg skal ha mensen på Lørdag\Søndag! Pleier jo å kjenne det på kroppen tett opptil mensen! Tok en negativ graviditetstest på Mandag.
malise Skrevet 26. oktober 2007 Forfatter #5 Skrevet 26. oktober 2007 Ikm søndag her og jeg er kvalm. Helig! Men prøver å ikke få for store forhåpninger. Har blitt skuffet så mange ganger før. Reiser bort i helga, så hvis tanta ikke kommer i løpet av helga, blir det test mandag morgen.
marna Skrevet 26. oktober 2007 #6 Skrevet 26. oktober 2007 To dager over IKM og bare negative tester. TR pleier å være ganske presis. Har egentlig ikke hatt noen særlig med symptomer og har hatt lite tru på at jeg er gravid, men håpet begynner å ta seg opp nå...Så hvis jeg ikke er gravid, bør TR komme før håpet blir for stort!!
Chezka Skrevet 26. oktober 2007 #7 Skrevet 26. oktober 2007 Jeg hadde IKM i går, i dag venter jeg fortsatt på TR. Tok en test i går og den var negativ, så nå er det bare om å gjøre at TR skynder seg sånn at vi får entre vår 4. pp ) Ergelig hvis TR nå skal begynne å tulle, har ellers veldig regelmessig syklus på 28 dager ( Dessuten begynner jo psyken også å tulle når man går sånn å venter på TR! Syns jeg er småkvalm når jeg våkner på morgenen osv osv....*SUKK*
Dotten Skrevet 26. oktober 2007 #8 Skrevet 26. oktober 2007 Har fått besøk av tante grusom Men, ny pp og nytt forsøk.........! Gir meg ikke sååååååååå lett nei Over til 16. pp (høres så lenge ut).
Rafi Skrevet 26. oktober 2007 #9 Skrevet 26. oktober 2007 Huff det var synd. Men det er bra du er ved godt mot og ikke gir opp en dag så sitter den. Jeg har ikm på søndag, så er kjempe spent. Har ikke testa enda, men venter til søndag for å se hvordan det ligger ann da.
storebror og junibaby=) Skrevet 26. oktober 2007 #10 Skrevet 26. oktober 2007 Har vel IKM i dag eller i morgen. Ingen symptomer.bare kløe,men det er vel ikk akkur5at svangerskaps symptom hehe.... litt stikninger har jeg hatt og hodevondt,men kan jo like godt være mensen..
~nino~ Skrevet 26. oktober 2007 #11 Skrevet 26. oktober 2007 har IKM i dag. tok test i dag tidlig men den var negativ, så nå går jeg bare og venter på TR. pleier å være presis så nå kommer den nok i løpet av dagen. har ikke hatt noen graviditetssymptomer så jeg har ikke store forhåpninger. har faktisk hatt mindre mensvondt enn jeg pleier. pleier å ha en del murring 1-3 dager før, og nå har jeg bare såvidt kjent litt murr.
Hemmeligheten Skrevet 26. oktober 2007 #12 Skrevet 26. oktober 2007 jeg har IKM i morgen. masse sånne premenstrulle tegn. men d kan jo like gjerne være graviditetstegn. Krysse alt! teste i morgen!
lykkeni=) Skrevet 26. oktober 2007 #13 Skrevet 26. oktober 2007 Hadde ikm igår cirka.. Noen tegn: tunge ømme bryster, suuulten, masse kviser osv. men kan jo kansje være TR=( Tør ik teste ennå. vil leve i håpet noen dager til=)
Soria Moria ♥nr2 kom 1juli Skrevet 26. oktober 2007 #14 Skrevet 26. oktober 2007 :-):-):-):-):-):-) ikm mandag som var.(22.10) Graviiiiiid!!!!!!! :-):-):-):-):-):-) Hadde burdag på søndag,litt av en bursdagsgave hva?? :-):-):-):-):-):-) (men litt nervøs også....)
elle-vill Skrevet 27. oktober 2007 #15 Skrevet 27. oktober 2007 Gratulerer! Så herlig bursdagsgave!! Jeg har vel ikm i uke 43, sånn ca. onsdagen, litt vanskelig å si, her varierer det veldig! Testet idag og på mandag, og det er bare negative tester for min del. Hadde bittelitt blod på toalettpapir torsdag kveld, men det kom aldri noe mer. Kan det være at egget festet seg (syns jeg leste noe om det, men at det var veldig sjeldent)? Jeg er så redd for å bli for opphengt i det her at tr aldri kommer, det var nesten bare derfor jeg testa idag sånn at jeg kunne slappe av å slippe tr til. Men jeg klarer jo ikke helt det allikevel. Tør jo ikke håpe, men man gjør jo det allikevel. Innbiller meg stadig at jeg har symptomene også, men det er sikkert bare psykisk... Er det forresten noen som vet om det kan utgjøre en forskjell om man tar strimmeltest? Det er det jeg har tatt nemlig.. Herlighet, ante ikke at dette skulle være så nerverpirrende!!
*Stjernesmell* Skrevet 27. oktober 2007 #16 Skrevet 27. oktober 2007 Gratulerer soria moria! Jeg fikk også POSITIV test i dag!!!! Jepp, GRAVID! Så deilig! LYKKE TIL ALLE SAMMEN! Min tur til å sende babystøv: ******************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************:-) Grabb det til dere!
Gjest Skrevet 28. oktober 2007 #17 Skrevet 28. oktober 2007 off venter enda jeg .. tror jeg har ikm idag.. ingen tegn te tr enda... hatt drit vondt i venstre side (er det normalt???) mensmurringer som har kommet og gått... Føler på meg at den sitter nå,men tør ikke håpe for masse...
elle-vill Skrevet 28. oktober 2007 #18 Skrevet 28. oktober 2007 Jeg vet ikke hva som er normalt egentlig, så kan ikke hjelpe deg. Håper den sitter iallefall! Jeg fikk uansett besøk av TR senere på kvelden den dagen jeg testa neg., tror det er en effektiv måte å få besøk på hvis man er litt opphengt i dette... Min psyke blir jo helt tullerusk! Jaja, krysser fingrene for deg jk80!
*Stjernesmell* Skrevet 28. oktober 2007 #19 Skrevet 28. oktober 2007 Hos meg kjennes det som om det brenner på venstre side av magen, så ja, det kan være et symptom! :-) Håper du er gravid da!
Hemmeligheten Skrevet 28. oktober 2007 #20 Skrevet 28. oktober 2007 off. jeg venter ennå. ser ingen tegn til mens... Ikm i går. Negativ test.
Solstrålen80 *gutt og jente* Skrevet 28. oktober 2007 #21 Skrevet 28. oktober 2007 jeg testet 5 dager før ikm å fikk positiv:) er 4+5 ¨å er såååååå glad:) både jeg å min søster testet pos. i uke 42
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå