Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Er 12+3 i dag, så jeg har vel en god stund å gjøre dette på. He he:) Men innen når bør man ha sendt avgårde søknaden? Legen har ikke sagt noe om dette.

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Legen pleier å sende avgårde dette på første ordinære kontroll. Den kontrollen hvor ale blodprøvene blir tatt. Etterlys det hos legen din neste gang du. Legen min har pleid å søke rundt uke 13. Greit å få det gjort så du får tilme til ordinær UL omtrent til rett tid.

Skrevet

Søknaden til ul sendte jeg inn selv i forrige uke, så det er gjort. Men søknaden om fødeplass er det altså legen som skal gjøre? Er en stund til jeg skal til legen igjen og. Virker ikke helt med han legen min, altså....:/

Skrevet

Tror dette her avhenger av hvor man bor og om det er flere sykehus å velge mellom. Legen min sa at vi ikke søker om plass her. Med mindre jeg vil føde på et annet sykehus enn det ene som er i byen.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...