Gjest Skrevet 25. oktober 2007 #1 Skrevet 25. oktober 2007 Tull vår er 51\2 mnd gammel nå. Vi er ei på 3 år også. Og vi ar veldig lyst til å reise på et badeland. Pleier dere å reise dit å bade med baby.?(ikke babysvømming) Dit vi skal har dem varmtvannsbasseng (er vel oppi der lille tulla må bade?). Hva gjør dere i bassenget med baby da?
Anonym bruker Skrevet 25. oktober 2007 #2 Skrevet 25. oktober 2007 Det er vel ikke så mye man kan gjøre med babyen. Du må sørge for at den føler seg trygg hele tiden. Ellers så er det å gjøre bevegelser med den i vannet, mens du holder den. Ha den i en liten badering mens du holder henne og ringen. La henne plaske og leke på hennes premisser. Husk at så små bare skal være i vannet i 20 minutter. Du må ha henne i varmtvannsbassenget ja.
Gjest Skrevet 25. oktober 2007 #3 Skrevet 25. oktober 2007 Vi er på babysvømming, og da er vi uti i 30 minutter. Vannet holder ca 31-32 grader. I vannet er det bare å være med babyen, veksle mellom å være på ryggen og på magen, hoppe opp og ned, inntil kroppen. Etc. Plutselig har det gått 30 minutter. Kos dere, det er veldig koselig
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå