fruen81 med mirakel i magen Skrevet 25. oktober 2007 #1 Skrevet 25. oktober 2007 Syntes vi trenger det på morran, jeg har hengt over do skålen en time nå så skal si det var godt å legge seg litt på sofaen.
DOLCE&GABBANA-the one Skrevet 25. oktober 2007 #2 Skrevet 25. oktober 2007 Så koseli, tusen takk og klem tilbake:) Her har jeg vært våken siden 0430.....gjeeesp! Blir nok soving etter jobb i dag:) Men misunner deg IKKE plagene dine:(
snuppelura_jente3 Skrevet 25. oktober 2007 #3 Skrevet 25. oktober 2007 Heisann, Så hyggelig med en sånn morra-klem da.. og det til tross for at du er dårlig! Tror jammen de aller fleste her inne trenger en slik klem etter den oppvasken som var her i går/natt ) Klem tilbake til deg også! Ha en strålende dag!
nordlyset med 1suprise + spire Skrevet 25. oktober 2007 #4 Skrevet 25. oktober 2007 Så koselig. En stor god morgen klem til deg også! Håper du slipper å ha de plagene resten av svangerskapet!!!! Du får ha en fin dag på sofaen eller hvor nå en du befinner deg i løpet av dagen. Klem
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå