Gjest Skrevet 24. oktober 2007 #1 Skrevet 24. oktober 2007 Har fått bilder fra fame,men får dem ikke store i bilde-format..noen som kan gi tips om hva jeg bør gjøre?har lagt ut et bilde(svart-hvit) på profilen min som jeg kopierte til paint...bør jeg bruke photoshop?eller er det et triks jeg ikke vet om?? hehe
line_n & sara Skrevet 24. oktober 2007 #2 Skrevet 24. oktober 2007 litt usikker på om jeg forstod spm ditt, men hvis du bruker photoshop, kan du overføre filene dit, for så å lagre de i andre formater, feks gif til nettbruk, og jpg til vanlig bildebruk! for d var filformatet du ikke fikk til i paint? eller?
Gjest Skrevet 24. oktober 2007 #3 Skrevet 24. oktober 2007 ja jeg får lastet det opp i paint,men da blir bildene mindre enn normalt slik at det blir vankselig å se dem på f.eks profilbilde her på bim... Sender litt fødestøv som takk for hjelpen:o)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå