babygullz <3 vilde Skrevet 23. oktober 2007 #1 Skrevet 23. oktober 2007 når man måler med eggløsningstest, og får et positivt resultat, betyr det da at man har LH-stigning, og at selve eggløsningen kommer Etterpå?? og at man kan risikere å få et negativt resultat dersom man tester når man har selve eggløsningen? Fikk positivt resultat på eggløsningstesten, men er usikker på om det betyr at jeg hadde eggløsning da testen ble positiv, eller om jeg får selve eggløsningen en stund etterpå...håper på svar..
Babyønske �� Skrevet 23. oktober 2007 #2 Skrevet 23. oktober 2007 Svarte deg nettopp på dette i det forrige innlegget ditt
aug-mamma ble novembermamma! Skrevet 23. oktober 2007 #3 Skrevet 23. oktober 2007 Tror det er 24-36 timer etter positiv el-test en har eggløsning. Testen er negativ når eggløsningen finner sted mener jeg.
Gjest Skrevet 23. oktober 2007 #4 Skrevet 23. oktober 2007 LH-stigningen kommer FØR selve eggløsningen. Når egget er sluppet vil testen bli negativ:o) Hos meg slippes ikke noe egg. Dermed har jeg LH-stigning i mange mange mange dager fordi kroppen forbereder seg på EL.
babygullz <3 vilde Skrevet 23. oktober 2007 Forfatter #5 Skrevet 23. oktober 2007 Hva betyr det at det ikke slippes noe egg? har du ikke eggløsning du da? Får du pergo da? ( hvis det var det som brukes til å sette el igang..) sorry hvis jeg pirker i ting jeg ikke har noe med..
Gjest Skrevet 23. oktober 2007 #6 Skrevet 23. oktober 2007 Jeg har ikke EL, nei. Pergo funker ikke. Har fått diagnosen tidlig overgangsalder. Har slått meg til ro med det, og nå ruger jeg på et donoregg:o)
babygullz <3 vilde Skrevet 23. oktober 2007 Forfatter #7 Skrevet 23. oktober 2007 Hvor gammel er du? Prøvd lenge? Så fint at du har fått donoregg da:) Krysser fingrene!!xxxxx
Gjest Skrevet 23. oktober 2007 #8 Skrevet 23. oktober 2007 Jeg mistet mensen da jeg var 28. Nå er jeg 31. Jeg og sambo begynte og prøve for halvannet år siden, men fikk fort diagnosen, så halve tiden har egentlig gått med til og vente på eggdonasjon. Tusen takk for at du krysser fingrene for oss:o)) Spent på om vi lykkes på aller første forsøk. Det hadde vel vært litt for godt til og være sant:o))
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå