Gå til innhold

Til dere som har to tette


Anbefalte innlegg

Skrevet

Hvor tett klarte dere å få dem? Har lyst på to tette og lurer. Fikk tilbake mensen da lillegutt var 7 uker så jeg burde jo i realiteten klare å få det til :-)

Videoannonse
Annonse
Gjest Riga + snulla & vesla
Skrevet

11 mnd og 1 uke i mellom her, men det var jo uplanlagt da.

 

Har du lyst på to veldig tette anbefaler jeg deg å dra til lege for å få målt vitaminer og jern i kroppen slik at du kan begynne på tilskudd hvis det er noe som mangler.

Skrevet

Her ble snuppa født en uke før storebroren var 1 år! 11 mnd og 3 uker altså mellom, men også dette var uplanlagt så systemet var kjapt i orden igjen etter fødselen, ja... Lykke til, det er travelt,men grisegøy! De har utrolig glede av hverandre og nå er de 6 og 7 år!!!

Skrevet

Her blir det ca 14,5 mnd i mellom. Planlagt, men gjorde ikke noe spes for å bli gravid igjen så raskt da :)

Skrevet

vart gravid når storesøster var 7 mnd.. det var planlagt. :)

Skrevet

15 måneder mellom mine. det var på første eggløsning, hadde ikke fått tilbake mensen så kunne ikke fått de tettere;)

 

du bør jo ha en god sjanse til å få de tett da ja...;)

Skrevet

Blir 16 måneder mellom våre prinsesser. Ikke planlagt men gleder oss veeeeeldig. Hun vil ikke ut av magen er 9 dager over termin så nå vil jeg ha henne uuuuuuuuuuuuuuuut =0).

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...