Cat.68 Skrevet 23. oktober 2007 #1 Skrevet 23. oktober 2007 jeg er anonym. sign. anonym Jeg er anonym sign. anonym jeg er anonym sign. Cat.68 osv,osv,osv for dere som trenger det med teskjed. med nickk skiller du deg ut med meningene dine. Som anonym er dere alle like.
Anonym bruker Skrevet 23. oktober 2007 #2 Skrevet 23. oktober 2007 UUUUUUU, så godt å ha deg til å opplyse oss! Herregud, makan til brødhode du er cat!
Cat.68 Skrevet 23. oktober 2007 Forfatter #3 Skrevet 23. oktober 2007 Ikke sant er ikke det flott!! Slik alle VI brødhoder kan slå oss sammen og lære et eller annet.
Lilly 79 Skrevet 23. oktober 2007 #4 Skrevet 23. oktober 2007 Brødhode, hva er det forno`a? Cat, det er bra at du opplyser dem! De er jo helt vasne i hodet;-)
Anonym bruker Skrevet 23. oktober 2007 #6 Skrevet 23. oktober 2007 Jeg tror muligens du, cat, var en av dem HI siktet til i det andre innlegget om de anonyme her. Du tjater så vanvittig om dette!!!!!! Ser du ikke at hvem som helst kan signere anonymt, også de faste på siden her? Så hvordan kan du sette "de anonyme" i "dustebåsen" når det like godt kunne vært deg selv eller en av de andre du forguder her inne?
Anonym bruker Skrevet 23. oktober 2007 #7 Skrevet 23. oktober 2007 Et spm: Hvorfor er det så forbanna viktig å vite hvem som står bak de forskjellige meningene? Dette er hverken stortingsvalg eller "finn din drømmepartner".... *venter på tumgtveiende argumentasjon*
Cat.68 Skrevet 23. oktober 2007 Forfatter #8 Skrevet 23. oktober 2007 Ja selvfølgelig kan de dustete anonyme være de med nikk, men jeg velger uansett å forholde meg til de som signerer meningene sine med et nikk. Hvis det samme nikket sier noe dustete til meg anonym vil jeg fortsatt synes dem er feige fordi de ikke turte si det dem mente med nikket sitt. Og selvfølgelig kan jeg like noen med nikk som kanskje ydmyker meg noe djævlig som anonym, men det vet jeg i så fall ikke noe om og lider ikke av det da jeg. Dette er nett og jeg hater ikke anonyme og jeg forguder ingen nikk heller.
Cat.68 Skrevet 23. oktober 2007 Forfatter #9 Skrevet 23. oktober 2007 anonym 21.07 Det er ikke viktig så lenge de anonyme slutter å bruke anonym knappen for å spa dritt om andre brukere. hvis man ført skal si noe nedsettende om noen bør man være så pass tøff i tryne at man kan stå for det man sier med et nikk slik at andre anonyme slipper å få skylden for det som blitt sagt. Dere velger selv.
Anonym bruker Skrevet 23. oktober 2007 #10 Skrevet 23. oktober 2007 Du sier jo selv at et nick er like anonymnt som å signere "anonym", så hvorfor da henge seg så totalt opp i at noen velger å bruke knappen? Et nick kan dessuten skiftes fortere enn andre bytter truser, så hva er forskjellen? Vi har jo også sett eks på nickstjeling her i det siste, kan du ikke heller drive korstoget ditt mot dette? Hakket mer alvorlig å tillegge noen andre meninger disse personene ikke har, spør du meg. Men det er tydeligvis mer godkjent,kult og akseptert av yppersteprestene her å rakke ned på anonym.
Cat.68 Skrevet 23. oktober 2007 Forfatter #11 Skrevet 23. oktober 2007 Jeg rakker ikke ned på alle anonyme, jeg rakker ned på noen anonyme, føler du deg truffet betyr det enten at du har sagt eller gjort noe nedsettende som jeg rappet deg på fingrene på, eller at du tar åt deg for noe noen annen anonyme sagt eller gjort. Som sagt jeg ser ikke forskjell på dere.
Anonym bruker Skrevet 23. oktober 2007 #12 Skrevet 23. oktober 2007 du snakker jo bare dritt hele tida cat68. bla bla bla si noe vettugt så kanskje du blir hørt.
Anonym bruker Skrevet 23. oktober 2007 #13 Skrevet 23. oktober 2007 Jeg vil faktisk ha den retten det er å signere med kun
Joolimooli Skrevet 24. oktober 2007 #18 Skrevet 24. oktober 2007 Joda, Cat! Jeg ser forskjellen. Og er forsåvidt enig med deg! Men å ha tre forskjellige nick her inne (som du selv har fortalt at du har), og signere med en av de andre, mindre brukte nickene når du skal være kjip... Sånn at ingen vet at det egentlig er Cat68 som skriver... Det synes jeg er like teit som å signere med "anonym"! Hvis jeg har behov for å være anonym i et inlegg er det jo ikke noe problem å lage meg et nick til før jeg skriver innlegget og signere med det! Effekten er den samme som om jeg skulle ha signert "anonym", ingen vet at det er Joolimooli som har skrevet, men da er det liksom greit??
Cat.68 Skrevet 24. oktober 2007 Forfatter #19 Skrevet 24. oktober 2007 Poenget er at selv om jeg har 2 nikk til (som jeg forøvrig ikke bruker noe særli) så bruker jeg de ikke for å spa dritt eller for å være kjip. Disse nikkene kom til i et forsøk å finne på et nytt isteden for det gamle kjedelige Cat.68. har heller alrdrig prøvd å holde hemmelige. Selv om du skriver noe kjipt og ekkelt i et annet nikks navn så er det jo ikke greit å skrive slik om noen!! Men gjør du det med nikk er du ihvertfall real og lar den du disser få en sjanse å se hvem de skal holde seg unna.??
Anonym bruker Skrevet 24. oktober 2007 #22 Skrevet 24. oktober 2007 cat68... hvis du snart nærmer deg 30 er det vel åp tide å vokse opp å finne noe annet å gjøre enn å henge på dib og terge bare for å gjøre det.. du minner meg om barneskole nivå nå og virker som du skryter av dette..hadde jeg vært deg ville jeg vært flau over oppførselen min og revurdert det å finne meg noen hobbier istedet...
Cat.68 Skrevet 24. oktober 2007 Forfatter #25 Skrevet 24. oktober 2007 Hahahahaha, da faller jeg antagligvis enda noen hakk i øya dine da. Lær deg litt matematikk du. ;o)) Jeg nærmer meg 40 ;o))
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå