Gudrun, Jason & Lillebror Skrevet 22. oktober 2007 #1 Skrevet 22. oktober 2007 Hei Du spådde meg for noen måneder siden, jeg spurte deg om noe ang. jobb. Jeg begynte i ny jobb i august, i et engasjement som varer ut november. Jeg spurte deg om du så noen muligheter for at jeg fikk fortsette, og du sa ja. Hva ser du nå da? Jeg begynner å bli litt stressa. Jeg har ikke hørt noe om en eventuell forlenglese av engasjementet mitt... Ikke er det så mange jobber å søke på heller. Hva tror du? Blir jeg værende på samme plassen i desember og utover også? Og får jeg en større stillingsandel? Jeg er født 25.04.78. På forhånd tusen takk! :-)
#Aurora har tre gutter# Skrevet 23. oktober 2007 #2 Skrevet 23. oktober 2007 Jeg ser fortsatt at du får fortsette ser du er nå.Har du snakket med sjefen din om det? Får opp rundt 80%på deg.
Gudrun, Jason & Lillebror Skrevet 29. oktober 2007 Forfatter #3 Skrevet 29. oktober 2007 Hei igjen! Tusen takk for svar! Det ser ut til at du har rett i noe av det du sier. Jeg spurte sjefen min i dag, og jeg fikk tilbud om å fortsette frem til sommeren. Men foreløpig ser det ut til at stillingsandelen min ikke blir økt, den går faktisk litt ned til ca 40 %.... Og det har jeg ikke mulighet til å leve av. Ble litt rådvill nå. Trives jo i jobben, men det blir for liten inntekt. Æsj. Du ser vel ingen endringer? Får jeg meg en annen jobb? Hilsen en litt motløs dame
#Aurora har tre gutter# Skrevet 29. oktober 2007 #4 Skrevet 29. oktober 2007 Får fortsatt opp rundt 80%på deg..kanskje du får mere jobb enn 40%allikevel.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå