Gå til innhold

blir veldig skuffa fordi ...


Anbefalte innlegg

Skrevet

mannen min ikke vil ha sex slik at vi får prøvd og se om jeg får rier / kynnere. Saken er den at vist jeg blir gående over termin så blir det keisersnitt, noe jeg ikke helt har så veldig lyst på da det tar så lang tid og komme seg igjen. Snuppa våres ligger i sete derfor alt dette styrer.

Men mannen min synest det er sært og ha sex nå som jeg er så langt på vei ... Uansett han kunne ihvertfall prøvd når han vet at jeg ikke vil ta ks ... Blir irritert og skuffa jeg!!

Vi skal til jordmor på termindagen nå til onsdag.

Videoannonse
Annonse
Skrevet

-Synes ikke du skal presse ham til å ha sex.

 

... dessuten kan du jo prøve med "bare" orgasme, ofte setter det i gang litt action? -De andre kjerringrådene har jeg personlig lite tro på, jeg har prøvd de fleste. -Bortsett fra avføringsmidler, de har visst også vist seg effektive.

Skrevet

nei synest så synd på han så jeg sa unnskyld ... følte meg litt stygg...

Det får gå som det går :-))

Skrevet

Må bare nevne at jeg tenkte som deg. Fikk lurt mannen til en runde i høyet på termindagen, og det endte med styrtblødninger og rett på sykehus. Måtte ligge der, og ingen fødsel så langt øyet kunne se..

Kom 6 dager etter:-p

 

Uanz, lykke til! Sett igang og vask vinduer:-)

Skrevet

kos deg med deg selv,og få orgasme! D pleier å hjelpe så sent i svangerskapet!

 

Lykke til med fødselen,uansett om d er keisersnitt eller vanlig fødsel:=)

Skrevet

samboer vil heller ikke ha sex nå..han tenker bare på babyen..må respektere hans ønske.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...