Gå til innhold

6 mnd,han er hard i magen.Malt hver dag?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Han spiser grøt,får mme,og pupp. Men han bæsjer bare en gang i uken. Jeg har gitt han malt 2 ganger i uka,men bør han få hver dag?

Kanskje svisker er bedre?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Jeg ga malt, men virket motsatt på tuppa mi. Svisker er kanskje bedre..

Skrevet

Frøkna her får sviksemos etter hvert grøtmåltid, og malt i grøten på kvelden i tillegg. Hun var en periode hard i magen og da hjalp det med malt i grøten daglig, men alle er forskjellige da.

Skrevet

Småen har alltid vert plaget med hard mage og sjelden avføring. Så begynte vi med sviske hver dag, enten i form av sviskesaft eller sviskemos. Gir det enten til lunch eller som desert etter grøt eller middagen.

OG nå er avføringen helt fin, kommer en gang for dag, noen ganger to. Så gå over til sviske du, det hjelper mye bedre enn malt;) Iallefall det som er min erfaring:D

Skrevet

Jeg har alltid malt i melka til snuppa og hun er fin i magen nå, hadde veldig har mage før jeg begynte med det.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...