Anonym bruker Skrevet 20. oktober 2007 #1 Skrevet 20. oktober 2007 Jeg og typen har et kjempedilemma! Jeg er i Spania som utvekslingsstudent, og fant ut at jeg var gravid etter jeg kom ned hertil. Studiene er heldigvis ferdig til jul:) Men.. Når skal vi fortelle det til familie? Enten kan vi vente til jula.. da blir det face 2 face og mye hyggeligere... Men da er jeg 4.5 mnd på vei!!! Det er lenge å vente! Eller skal vi fortelle det sammen over telefon fra Spania når han kommer på besøk her i neste uke...Da er vi 11 uker..
Anonym bruker Skrevet 20. oktober 2007 #2 Skrevet 20. oktober 2007 Jeg ville ventat til jul, hvis dere klarer å holde dere da Mye koseligere å fortelle det ansikt til ansikt. Kanskje du tilogmed har mage! Da blir det jo en kjempefin overraskelse i julegravidkjole
Anonym bruker Skrevet 20. oktober 2007 #3 Skrevet 20. oktober 2007 Har fortalt det over telefonen alle 3 gange da familien min ikke bor i Norge. Har satt på speakerphone og det er blitt godt mottatt hver gang:-) Mamma og søster gråt i telefonen:-) Tror kanskje du får vanskelig ved å holde det skjult i 4,5 mnd. Især om typen din ikke bor hos deg i Spania. Du kommer til å trenge noen å snakke med:-)
Gjest Skrevet 20. oktober 2007 #4 Skrevet 20. oktober 2007 En gang har vi gitt det som gave under jule treet, men var da ikke så langt på vei. ( 9 uker ca) Denne gang sendte vi blomster med bud, hvor det stod på kortet. Det var kjempe kjekt for blivende besteforeldre. Lykke til!
Anonym bruker Skrevet 20. oktober 2007 #5 Skrevet 20. oktober 2007 har noen venninner her jeg bor sammen med, umulig å holde det skjult for de.. Så de vet det! har da heldigvis noen å snakke med det om.. Men... åårrh... Vet ikke om jeg klarer å vente til juul! Vil rope det ut!
mamman te JM og M Skrevet 20. oktober 2007 #6 Skrevet 20. oktober 2007 forige gang sa æ de face te face te mamma å pappa å dæm som skulle bli farmor å farfar!! vordene oldemor å oldefar 1 fikk beskjed per tlf på julaften,kom bare et høyt hyl...............................tihi å gråt.......tihi oldemor å oldefar 2 fikk å beskjed face to face!!!!!!! denne gangen fikk mamma å pappa beskjed på msn....tihi sendte dæm en link på barnevogn å lura på om dæm villa være med å se!!!!!!!! å vordene farmor e i syden nu å fikk melding om at neste gang hu dro te syden var a bestemor....hu ble glad!!!!!! oldeforeldrene veit de ikke enda nu...men alle har bltt glad,uansett om de var face to face eller it :)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå