HjerteMom Skrevet 20. oktober 2007 #1 Skrevet 20. oktober 2007 Noen som har grisa seg til med superlim, og som har fått det bort etterpå? Tips mottas med takk. Jeg åpna en tube superlim, og "poff" - fikk selvsagt masse på handa. Har skylt, og gnidd med zalo, men har fått en tynn "hinne" som er tørket. Gni det inn med smør? Olje? På forhånd takk! Hilsen uheldige Donald, alias Malia
Matildesnusk + lille ups Skrevet 20. oktober 2007 #2 Skrevet 20. oktober 2007 Aceton? White spirit? amputasjon?
Babyluren Skrevet 20. oktober 2007 #3 Skrevet 20. oktober 2007 Haha! Tror ikke amputasjon er å anbefale. Superlim på fingrene er ubehagelig, men det går vekk med slitasje. Sikkert ikke så mye å bli klok av det heller, skjønner godt du vil ha det vekk med en gang. Prøv stiv børste, gni med fin sand (akvariesand/blåsesand) evt. prøv aceton (neglelakkfjerner) eller whitespirit.
*Amy Lee 09.03.08 :) HAR FØDT! Skrevet 20. oktober 2007 #4 Skrevet 20. oktober 2007 hehehe jeg gjør det til stadighet....så : stålull er tingen ) fjerner det raskt & effektivt...men pass på & ikke gni for hardt da!
HjerteMom Skrevet 21. oktober 2007 Forfatter #5 Skrevet 21. oktober 2007 Takk for tipsene. Fikk det vekk med en litt grov børste. Men akkurat rundt neglebåndene var det ikke så behagelig å gni så mye. Så det forsvinner vel. Skal ha tipsene bak øret når det nærmer seg julekorttid. Da fortsetter jeg nok
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå