Gå til innhold

Fødselsstipend og gjeldsbrevet..hjelp:)


Anbefalte innlegg

Skrevet

Kan noen som har fått gjeldsbrevet og fått utbetalt fødselsstipend fortelle meg hva de fikk utbetalt?

 

På brevet står det..Tildelingen er fordelt slik:

Fødselsstipend 29 014

Lån -11606

Sum 17408 osv

 

Får jeg kun utbetalt 17 408 kr da eller får jeg 29 014 kr den mnd det står sånn? Håper virkelig noen orker å svare meg:) Skal sende gjeldsbrevet NÅH og gleder meg veldig til pengene kommer uansett hvor mye jeg får..har ventet lenge nå!

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Er det sant? Ååååå nå ble jeg glad:) Tusen takk for svar:)

Skrevet

Hehe, ja det blir ikke julegave på lånekassen i alle fall;-) Men misstenker at det kommer til å bli handlet en del babyklær..hmm;-)

Gjest Riga + snulla & vesla
Skrevet

Hmmm...det Lån -11606 er vel omgjøringen av lån til stipend av penger du har fått mens du har venta på at de har behandla søknaden.

Skrevet

Har ikke fått en krone hos de mens jeg har ventet, så det kan det ikke være:) Alt av omgjøring for forrige skoleår er ordnet i sommer så det er "ute av verden" :) Håper jeg får alle pengene som hun over sa, det er jo det jeg har rett på så burde jo det, men det sto jo så rart med minus foran og greier:(

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...