*mamma til prinsesse vil ikke* Skrevet 20. oktober 2007 #2 Skrevet 20. oktober 2007 Ja, men du må være forsiktig så ikke tampongen hekter seg i spiralen om tråden på spiralen er lang. Min er klippet så langt opp at det er ingen problem for meg.
Mamman til kasper og Elise Skrevet 20. oktober 2007 #3 Skrevet 20. oktober 2007 ja seff:) det gjør jeg hvertfall
♥♥♥Mamma til nr 2 i Mai-09♥♥♥ Skrevet 20. oktober 2007 Forfatter #4 Skrevet 20. oktober 2007 min er ikke klippet så langt opp tror jeg..Kan kjenne den nesten med en gang. Skulle den vært klippet kortere? Hva når vi skal ha sex da? vil han kjenne den? Kunne jo kjenne den med en halv finger nesten, for å si det sånn?!
Mamman til kasper og Elise Skrevet 20. oktober 2007 #5 Skrevet 20. oktober 2007 Hvis han kjenner den når dere har sex må du dra og få klipet den kortere, og jeg ville venta med tampong til det var gjort:)
♥♥♥Mamma til nr 2 i Mai-09♥♥♥ Skrevet 20. oktober 2007 Forfatter #6 Skrevet 20. oktober 2007 Shit, nå sitter tampongen der alt da......Kansje ta den ut igjen da?
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå