Idun<3tosmå<3 Skrevet 19. oktober 2007 #1 Skrevet 19. oktober 2007 Har vært på Bli gravid en stund, så tenkte nå som jeg skal vandre videre jeg ville dele min erfaring denne ppen det klaffet, med dere som enda leter etter spiren: Dag 1: Mensen!! Dag 13: ELslim Dag 14: ELslim og sex, soldater på overnatting:) Pute under rumpa Dag 15: Pos ELtest og sex på mårran Dag 16: Neg ELtest og ELsmerter, Tempen steg Dag 19: Kjenner noe venstre side mage Dag 20: Vondt venstre side mage Dag 21: Vondt i mage da jeg var på jobb Dag 22: Trøtt og blod på papir på kvelden Dag 23: Brun utflod, og blod på papiret rundt lunsjtider Dag 24: Blod på papiret Dag 25: Pitte pitte litt blod på papir, negativ Gtest Dag 26: Brun utflod Dag 27: Positiv Graviditetstest og stormende jubel (svak pos) Dag 28: IKM og positiv digitaltest Symptomene har kun vært at jeg har kjent noe i magen, og jeg har følt på meg at denne gangen var jeg gravid. Rart egentlig.... Som dere ser var det ikke mye sex som skulle til (samboen jobber offshore). Eneste som ble gjort var å ligge høyt med beina og ikke gå på do før dagen etter... Jeg har tempet hele perioden, men har kun sett tydelig stigning etter EL, etter det har det gått både opp og ned.... Håper det klaffer for dere snart og!!
Dotten Skrevet 19. oktober 2007 #2 Skrevet 19. oktober 2007 Gratulerer med spire og lykke til. Takk for "oppskriften" din. Håper det klaffer for oss snart også. He, he.
*Ine* m/ novembergull i magen Skrevet 20. oktober 2007 #3 Skrevet 20. oktober 2007 ååh. ble litt optimistisk jeg nå har også hatt litt blod på papiret (lett blødning) fra den 16.. Veldig ulik min vanlige TR, men siden det har vart noen dager var jeg sikker på at det var TR likevel.. har IKM 21 eller 22, og mange symptomer!! (de fleste faktisk..) testet neg. på gtest i går.. kansje ta en ny om noen dager da..? *håper så sterkt*
ticalinda Skrevet 21. oktober 2007 #4 Skrevet 21. oktober 2007 Gratulerer masse! Og tusen takk for masse info! Min temp går også opp og ned etter den tydelige el-økningen, så nå ble jeg litt håpefull!! Håper du får en kjempefin graviditet!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå