Gå til innhold

HJelp!! Eksem!!


Anbefalte innlegg

Skrevet

Nå ser jeg gutten min på 7mnd har fått eksem på en ny plass i ansiktet, er ike mye, men nok. Før har han fått når jeg har spist egg-så det gjør jeg ikke lenger. I det siste har jeg spist endel mandariner, kan det være det? Fikk tips av HS om å kjøpe en krem-mildison. Denfunker bra den,men er kortison så vil helst ikke bruke den. Mener jeg har hørt om en på apoteket .....derma? eller noe? Noen som vet? Vet så lite om dette og mener også å ha hørt at dersom han har mat allergi nå har han stor sjans for å utvikle astma? Er det noen som har litt kunnskap om dette? Føler meg helt "grønn "

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Kan dessverre ikke svare på spørsmålene dine, men kan jeg spørre deg hvordan du fant ut at han fikk eksem dersom du spiste egg?

Skrevet

A-derma :-)) Kjempe god krem mot atopisk eksem, anbefales.

 

Vet ikke helt dette med astma, men med mat allergier så er det en del kryss allergier... Snakk med de på apoteket, de er som regel veldig flinke og du kan sikkert få noen prøver på div kremer og finne den som passer best for gutten din.

Skrevet

Så det kom når jeg hadde spist egg bare. Spurte også legen, han sa det var veldig vnlig at babyer ikke tålte egg. For mye protein for de.

Skrevet

Tusen takk.Skal prøve den tenkte jeg:)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...