Gå til innhold

Hva hadde du gjort? (litt intimt) Håper på svar!!


Anbefalte innlegg

Skrevet

Jeg fikk satt inn hormonspiral for ca 5 måneder siden.

Blødde "rett som det var" og hadde mens smerter i begynnelsen, men har ikke hatt noe vondt på noen måneder nå.

Før blødde jeg normalt mye tenker jeg og hadde litt sterke menssmerter under menstrasjon.

 

 

Nå har jeg blødd ganske lite, lite bind/minste tampongen/truseinnlegg.

Blødde 6 dager i august.

Blødde, hvertfall nesten non stop, i 17 dager i september.

Nå har jeg blødd i 9 dager, ikke ferdig enda.

 

Men det som er nå er at det kommer ut litt klumper.. Blodklumper. Men er ikke som størkna blod heller.. De er liksom litt slimete, men litt fastere kanskje..

Bør jeg kontakte lege/sykehus??

HVA HADDE DU GJORDT??

 

 

Mvh "for flau til å ikke være"

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Jeg hadde fått meg en time hos legen og fått ut spiralen. Vet om mange som har hormonspiral som sliter med blødninger titt og ofte. Har ei venninne som slet skikkelig med det, til slutt tok de den ut og hun ble kvitt problemet.

 

Vær oppmerksom på at en del av de nye p-pillene gir samme effekt. Jeg gikk på Mercilon, og hadde opphold på mens 14 dager og blødde resten av tiden. Bytta til sterkere p-piller og er helt kvitt det.

Skrevet

Å ta den ut så tidlig pga litt blødninger er ikke aktuellt. Å ha uregelmessige blødninger så kort tid etter å ha satt inn hormonspiral er normalt.

Jeg klarer ikke å huske å ta p-piller hver dag, det ar sånn jeg fikk sist unge. Og jeg er ferdig med å få barn nå. Å få barn nå hadde vært krise!

 

Er bare skeptisk til de klumpene...

 

Mvh HI.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...