Gjest Skrevet 18. oktober 2007 #1 Skrevet 18. oktober 2007 Jeg er en kjærlig og god mamma. Det føler jeg meg trygg på. Det at jeg er en god mamma, skaper ikke et behov i meg for å fortelle andre at jeg er en bedre mamma enn x eller y. Jeg har ingen trang til å sitte her inne å fortelle andre at de er en dårligere mamma enn meg. Jeg er trygg på meg selv og har ikke behov for å rakke ned på andre for å hevde meg selv og min fortreffelighet. Jeg er en god mamma, men jeg er heldigvis ikke en selvgod mamma!
Gjest Skrevet 18. oktober 2007 #2 Skrevet 18. oktober 2007 Jeg må le når jeg leser: "jeg har ikke behov for å rakke ned på andre for å hevde meg selv og min fortreffelighet." Og så: "jeg er heldigvis ikke en selvgod mamma!" Kanskje jeg bare leser litt mellom linjene her?
Gjest Skrevet 18. oktober 2007 #4 Skrevet 18. oktober 2007 Kom igjen, bruk hjernen litt nå- så tar du kanskje poenget til slutt du også.
Gjest Skrevet 18. oktober 2007 #5 Skrevet 18. oktober 2007 Bare for å være sikker på at jeg ikke blir totalt misforstått, så var dette innlegget ment som en kommentar til alle barnehageinnleggene.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå