Gå til innhold

vannet i oslo


Anbefalte innlegg

Skrevet

tenk om det må kokes til februar. hva gjør dere med stekepannene? det vaskes jo i springen. og hva med håndvask? må man sterilisere de etter hver vask?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

vi har ikke oppvaskmaskin så her må vi koke vann og vaske for hånd :)

Skrevet

stakkars, er ikke det utrolig tungvindt? ihvertfal har vi masse oppvask. så vi burde koke vannet før vi vasker feks. stekepannen?

Skrevet

Jeg koker ikke vannet jeg vasker stekepannen eller kjeler i. bassiluskene blir drept under den høye temperaturen når man lager mat.

Skrevet

det var godt å høre :o) har hørt fra pappa som sa at i aftenposten så er ikke vannkoker bra nok? men i vg.no er det helt greit

Skrevet

Jeg gir blaffen i at oppvaskvann skal kokes, ignorerer det med koking av vann til tannpuss for voksne og koker glatt vann i vannkoker. Sånn inntil de eventuelt har funnet ut at sjansene for giardiainfeksjon er temmelig mye større enn de er nå.

 

Men så drikker jeg gjerne vann fra bekken når jeg er på fjellet også.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...