Anonym bruker Skrevet 18. oktober 2007 #1 Skrevet 18. oktober 2007 hva indikerere det slags kjønn, er det testikller eller er det jente kjønnsorganer?
Jewel m/jente får gutt Skrevet 18. oktober 2007 #2 Skrevet 18. oktober 2007 Det er vel en liten jente hvis jeg ikke tar helt feil.
Queen_of_the_road*2_gull Skrevet 18. oktober 2007 #3 Skrevet 18. oktober 2007 Det er nok jente. Var i allefall det vi så, og hun som utførte UL på meg sa at det var mest sannsynlig en jente her inne.
Anonym bruker Skrevet 18. oktober 2007 #4 Skrevet 18. oktober 2007 Vi fikk også beskjed om jente. De strekene var liksom litt tykke/kjøttfulle. Noen snakker om 3 streker er jente, men da må det være de sorte som er i utkant og som skiller de hvite.... Vi synes i alle fall det lignet veldig på kjønnslepper når vi så det... jeg gjettet det selv før legen sa det også!
Anonym bruker Skrevet 18. oktober 2007 #5 Skrevet 18. oktober 2007 Ja er litt spent, var på privat ul pga magesmerter og vi spurte ikke om kjønn, men fikk dvd som viser ungen i bevegelse, og mellom beina ser en liksom 2 hvite streker og svart i mellom.... har liksom hatt litt følelse av gutt så når vi så det ble vi litt paffe.he he men da er det vel mulig det er ei jente da... spennende å høre når vi skal til ul neste uke.
Anonym bruker Skrevet 18. oktober 2007 #6 Skrevet 18. oktober 2007 På jenta vår fikk vi se tre hvite strek, det var det som skulle bli kjønnsleppene sa jordmor. (Tror den tredje streken er klitoris? men er ikke sikker,...). Jeg var på ny ultralyd forrige uke, og da fikk jeg sett eggstokker også, så det er hvertfall helt sikkert at vi får en jente (Har hørt at to strek er gutt jeg,...men du kan kanskje surfe på UL-bilder på nettet og sammenligne?)
Kjukka Skrevet 18. oktober 2007 #7 Skrevet 18. oktober 2007 Er nok ei jente, og de to hvite strekene er de ytre kjønnsleppene.
januarbaby+maibaby Skrevet 18. oktober 2007 #8 Skrevet 18. oktober 2007 tulla mi har også tre streker. Har et bra bilde på profilen min! Der er det som er hvit kjønnet på babyen. to korte streker og en lenger imidten.
Minnie Mom Skrevet 18. oktober 2007 #9 Skrevet 18. oktober 2007 Jordmor viste oss to parallelle streker og sa det var ei jente..
Drømmer om nummer 3 <3 Skrevet 18. oktober 2007 #10 Skrevet 18. oktober 2007 Jeg var på UL i dag, og jordmor sa at det var tre hvite streker, noe som skulle bety jente... Men hun var ikke helt sikker sa hun...
♥Tullerusk♥ Skrevet 18. oktober 2007 #11 Skrevet 18. oktober 2007 Tror også du venter gutt, men ikke lett å vite... For når jeg var på UL så så vi 3 streker og jeg spurte jordmoren om det var jente og hun sa ja. Og hun kunne ikke se noe tegn til gutt... Blir spennende å se om det forsatt er ei jente i magen min om 4 uker...=o)
miren85 Skrevet 18. oktober 2007 #12 Skrevet 18. oktober 2007 var også på UL og jordmor så tre streker som skulle være jente da:) får jo se når hun kjem ut:)
mor.monsen Skrevet 18. oktober 2007 #13 Skrevet 18. oktober 2007 Vi fikk se tre streker og det er ei jente.
Anonym bruker Skrevet 18. oktober 2007 #14 Skrevet 18. oktober 2007 Da vi var på UL så sa jordmor at det var garantert gutt. Hun var 100 % sikker. Vi fikk bilde av tissen. Hehe. Da er det to hvite streker på siden (ser mest ut som det er lysken?) og så henger det faktisk ut en tiss. Så ingen jente her...
Anonym bruker Skrevet 18. oktober 2007 #15 Skrevet 18. oktober 2007 Hei! vi fikk og se to hvite streker og da sa jordmor at det ble jente!!
Anonym bruker Skrevet 18. oktober 2007 #16 Skrevet 18. oktober 2007 Men jordmor sier som oftest ikke kjønnet hvis hun ikke er veldig sikker!!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå