*Silje*spiresnart*Prøvd.i.5år Skrevet 17. oktober 2007 #1 Skrevet 17. oktober 2007 Så du hadde fått negativ test:o( Og jeg som hadde håpet det hadde klaffet for deg denne mnd! For veit hvordan dt er å prøve lenge.. For vi er i vår 19 pp.. Snufs! Får håpe dt klaffer neste mnd for deg:o)
*dreamer* <3 Mie Linnea Skrevet 17. oktober 2007 #2 Skrevet 17. oktober 2007 Hei:) Tusen takk! Har ikke testet, men tanta kom:( Så koselig at du håpet at det hadde klaffet! Jeg var heldigvis veldig forberedt på at det ikke hadde klaffet denne mnd, hadde det bare på følelsen. Men skuffende er det uansett:( Håper jeg slipper å gå inn i 12 pp! Men jeg kan jo ikke klage, 19 pp! Uff stakkars, det er mye. Du er jo utrolig sterk som hoder ut mnd etter mnd. Du kan jo ta kontakt med legen når dere har prøvd så lenge, dere har krav på hjelp. Du fortjener en spire NÅ Håper virkelig at det klaffer for dere denne pp:) Hvordan ligger du an i syklusen nå?
*Silje*spiresnart*Prøvd.i.5år Skrevet 18. oktober 2007 Forfatter #3 Skrevet 18. oktober 2007 Tusen takk:o) Hvis jeg har klart å regne rett så siste dagen i min mnes var 6 Oktober. Så nå mellom 17-22 skal jeg egentlig ha EL, men trur jeg har hatt den disse dagene, så vi har da hatt sex disse dagene:o) Så får vi bare se.. Har ikke tatt EL test denne ganger ser du.. For har prøvd å tenke minst mulig på alt.. Men skal ha mensen 2 november har jeg regna ut. Så da får vi bare se;o)
*dreamer* <3 Mie Linnea Skrevet 18. oktober 2007 #4 Skrevet 18. oktober 2007 Lurt å bare ta det helt med ro og ikke drive med testing og sånt. Håper det gjør susen og at spira sitter for dere denne mnd:) Nå går du inn i den spennende ventetiden da, håper at tanta holder seg laaaangt vekk. Skal krysse alt jeg har for deg:) Du må holde meg oppdatert!
*Silje*spiresnart*Prøvd.i.5år Skrevet 19. oktober 2007 Forfatter #5 Skrevet 19. oktober 2007 Jepp:) Må prøve å ha noe annet å tenke på.. Så da hjelper det å handle julegaver om dagen! Hehe!! Ble ferdig med 13 gaver igår.. Ja blir spennende nå.. Så klart jeg skal holde deg oppdatert:o)
*dreamer* <3 Mie Linnea Skrevet 21. oktober 2007 #6 Skrevet 21. oktober 2007 Så flink du er som har kjøpt 13 gaver allerede! Har du noen tips til hva man kan kjøpe? Nå er jeg straks ferdig med mensen, gleder meg til denne pp´n. Tenkte å prøve akupunktur, så skal jeg kjøpe progesta care. Har du prøvd noe av det?
*Silje*spiresnart*Prøvd.i.5år Skrevet 21. oktober 2007 Forfatter #7 Skrevet 21. oktober 2007 Hehe.. Hmm, til pappa kjøpte jeg joggedress, kjøpt klær til ungne til venninnene mine (en baby gave hehe), også en del smykker! Sitter fast på en del gaver enda:P Så bra du snart er ferdig med mensen da:D Jeg venter min i begynnelsen av November.. Hehe!! Har en følelse av dt ikke har klaffet denne mnd:o( Men får håpe da.. Nope har ikke prøvd noen av de.. Håpe dt klaffer for deg nå da:)
*dreamer* <3 Mie Linnea Skrevet 21. oktober 2007 #8 Skrevet 21. oktober 2007 Det hørtes ut som kjempefine gaver! Gleder meg til å begynne med julegaveshoppingen! Så dumt at du har en følelse av at det ikke har klaffet, håper følelsen er feil. Kanskje du får en bedre følelse om noen dager:) Håper det har klaffet for dere denne pp´n! Synes at tanta di skal holde seg laaangt vekk!
*Silje*spiresnart*Prøvd.i.5år Skrevet 21. oktober 2007 Forfatter #9 Skrevet 21. oktober 2007 Så koselig at du syntes at den skal holde seg laaangt vekk:o) Håper dt jeg å... Men skal holde dg oppdatert jeg.. Får håpe dt klaffer for dere når du er ferdig med tanta di:o)
*dreamer* <3 Mie Linnea Skrevet 21. oktober 2007 #10 Skrevet 21. oktober 2007 Tusen takk! Skal krysse alt jeg har for deg, kjempebra at du holder meg oppdatert;)
*Silje*spiresnart*Prøvd.i.5år Skrevet 21. oktober 2007 Forfatter #11 Skrevet 21. oktober 2007 ) Må jo det da.. Du har gjort i helga da??
*dreamer* <3 Mie Linnea Skrevet 21. oktober 2007 #12 Skrevet 21. oktober 2007 I går var jeg i bursdag hos en venninne. Dro på byen og hadde det kjempegøy:) Ellers har jeg bare slappet av.. Du da?
*Silje*spiresnart*Prøvd.i.5år Skrevet 21. oktober 2007 Forfatter #13 Skrevet 21. oktober 2007 Igår hadde jeg besøk av venninna mi fra Sarpsborg.. Koselig siden hu bor så langt unnaa. Idag har jeg bare slappet av.. Hehe!!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå